Keystone logo
Academie Charpentier

Academie Charpentier

Academie Charpentier

Sissejuhatus

Miks valida Charpentier Academy?

Kuna Charpentieri Akadeemia on rohkem kui 70 aastat kestnud erasektori Grande Ecole of Applied Arts, mis koolitab sisekujundajaid ja kunstnikke. Usaldusväärne oma päritolu, loovuse, inimkonna, kaasaegsuse ja väga tugeva kunstilise mulje väärtustega on säilitanud inimese suuruse.

Aastatel 1958 alates on Académie de la Grande Chaumière'i järeltulija, siis loomingulise vabaduse ja plastikust eksperimenteerimise keskus, jätkab ta uurimistööd rakenduskunstide maailmas, julgustades uut suunda, mis praegu tugevdab kooli põhialused, olles samal ajal osa modernsusest.

Charpentier Akadeemia valimine on:

õppida ühes parimaid eriala erakoole tänu sellele, et riikliku sertifitseerimiskomisjoni tunnustas oma sisearhitektide ja kunstilise juhi kraadi I tasemel,
töötama inimese suurustes töötubades ja nendega peavad kaasas olema õpetajad, kes on kõik oma distsipliini spetsialistid;
avada töömaailmale töötoad, konkursid, partnerlused, konverentsid ja kohustuslikud praktikad, täiustades tehnikat, osaledes La Grande Chaumière'i seminaridel (live mudelid),
saada kasu kooli filosoofiast, mis põhineb oma kunstilise ja graafilise identiteedi ilmutamisel,
Erasmuse programmi (Itaalia, Hispaania, Bulgaaria, Saksamaa jne) kaudu välismaal õppima
ja nautida üle 12 000 vilistlasvõrgu.

Tranmautritam / Pexels

116300_pexels-photo-285814.jpeg

Asutamis- ja pedagoogikaprojekt, et kaasata tulevasi spetsialiste

Suhted oskuste omandamise, loovuse ja tegelikkuse vahel

Tähelepanu pööratakse igale õpilasele

Professionaalse integratsiooni väljakutse kontekstis, kus mudelid, tehnikad ja ametid arenevad pidevalt, on arendada igas õpilases maailmavaadet, kohanemisvõimet, kriitilist seadet, selle analüüsi omadusi. Iga õpilast tunnustavad seetõttu tema õpetajad ja kaasnevad individuaalselt, vähendamata grupi dünaamika tähtsust.

Pidev suhtlemine ametitega

Pidev kontakt kaubandusega on hariduse alus. Kooli pedagoogiline meeskond koosneb spetsialistidest, kes on kaasatud uudistes nendest erialadest, millele nad õpilasi koolitavad. Nad esindavad ka nende tulevast seost töömaailmaga ja suunavad konkreetselt õpilasi oma tööelus, et valmistada neid ette, tagab Charpentier Akadeemia, et nende õpilased järgivad praktikaid ettevõtetes või asutustes, osalevad konkursieksamites. Sisearhitektuur, disain või visuaalne kommunikatsioon ja näitused. Kehtestatud partnerlused tugevdavad seda nõuet ja võimaldavad projekte tegelikus kontekstis.

Transversaalsus

Rikkalik oma kahe osakonna, sisearhitektuuri / disaini ja visuaalse kommunikatsiooni / graafilise disainiga, soodustab Charpentier Akadeemia oskuste koondamist ja arvamuste ristumist projektide või jagatud kursuste puhul. See transversaalsus on täna hädavajalik. Tõepoolest, arhitekt peab õppima oma projekti edastama ja graafiline disainer peab õppima kosmoses töötama.

Pixabay / Pexels

116299_pexels-photo-276267.jpeg

Avamine väljastpoolt

Kaheotstarbeline harjutus

Õppeaineid, üliõpilaste poolt läbiviidud uuringuid pakutakse või pakutakse reaalsete andmete põhjal. Need on kaheotstarbelised harjutused, nii "proovid" kui ka konkreetse olukorra simulatsioonid ja didaktilised materjalid.

Konverentsid, mida annavad oma valdkonna silmapaistvad isiksused, on võimalus mõista praeguse maailma erinevaid visioone, kuulata töökohta, mõelda rühmades ja seejärel kirjutada individuaalselt.

Sündmused ja võistlused

Pedagoogika pöördus tuleviku poole

Meie õpilased osalevad näitustel ja võistlustel ad hoc või regulaarselt, mis võimaldab neid hinnata professionaalse konkurentsi kontekstis:

VIA (innovatsiooni edendamine mööblis), Chaumonti rahvusvaheline plakatifestival, Minimaousse, Ugitech, Camif, Procos Trophy, Premier Regard Festival, Medion / Microsoft konkurss, Decitre, Steel

Asukohad

  • Île-de-France

    Rue Jules Chaplain,2, 75006, Île-de-France

Programmid

Küsimused