Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Sissejuhatus


Itaalia keele koolid Itaalias, Amalfi rannik, Salerno/>

Itaalia itaalia keele kool Itaalias Accademia Leonardo on elav kultuurikeskus, kus tervitatakse sadu õpilasi, kellel on iga rahvuskeelne itaalia keel, kes soovivad õppida ja õppida itaalia keelt Itaalias ja täiustada oma itaalia keele oskust, samal ajal soovides nautida Itaalia elustiili ühes meie riigis soovitatud sihtkohtadest: Amalfi rannik, Lõuna-Itaalia. Kooli peamine eesmärk on tõsta Itaalia keele õppimise väärtust ja ergutada itaalia keelt ja kultuuri meie õpetajate abiga, kes on valitud nende pühendumusest, professionaalsusest, suhtlemisoskustest ja isiksusest. Kooli peamine eesmärk on edendada ja levitada Itaalia keelt ja kultuuri Lõuna-Itaaliast kogu maailmale.

Palun kontrollige Accademia Leonardo Itaalia Keeltekool ülevaateid ja Accademia Leonardo päevas reisid ülevaateid

Kool

72225_72217_lesson.jpg

Keelelaboratoorium

Õpilastele on tasuta tasuta audio- ja videolindide valik, et täiustada foneetiat ja praktiseerida itaalia keele struktuuri kasutamist.


Lugemistuba/>

Pärastlõunal on raamatukogu õpilastele ette nähtud lugema ja õppima. Lisaks lugemisruumile on olemas tuba, kus õpilased saavad vaadata Itaalia teleprogramme ja filme.


Ideaalne koht õppimiseks/>

Paljude aastate jooksul on Accademia Leonardo olnud elav kultuurikeskus, kus tervitatakse sadu õpilasi igast rahvusest, kes soovivad alustada ja täiendada oma itaalia keele oskust, samal ajal soovivad Itaalia keelt elada ühe kõige soovitatavama sihtkohad meie riigis. Kooli peamine eesmärk on suurendada oma väärtust ja ergutada itaalia keelt ja kultuuri nende õpetajate abiga, kes on valitud nende pühendumuse, professionaalsuse, suhtlemisoskuse ja isiksuse alusel.

Accademia Leonardo asub ajaloolises kõrgemas hoones, mis asub Salerno linna keskuses. Kooli külg on vaatega linna botaanikaaiale ja Verdi teaterile, teisel poolel vaadeldakse Salerni lahte ja Prints Arechi lossi. Kooli asukoht on ideaalne restoranide, pizzeria, kaupluste ja randade jaoks vaid mõne sammu kaugusel. Accademia Leonardo tervitab õpilasi sooja ja tuttava keskkonnaga. Meie klassiruumid, mis on värvitud ja kaunistatud fresko maalidega, loovad uue keele õppimise jaoks ideaalse rõõmsa ja entusiastliku atmosfääri. Iga klassiruum on sisustatud ja varustatud kaasaegse multimeediaga.


Multimeedia ruum/>

Õpilastel on tasuta juurdepääs multimeediumruumile, kus nad saavad veebis surfata, kasutades kooli arvuteid või ühendades oma Wi-Fi-võrku.


Meie õpetajad/>

72227_72219_07.jpg

Meie õpetajad on koolitatud itaalia keele ja kultuuri õpetamises, spetsialiseerudes Itaaliast välisõppe üliõpilastele. Nad on noored, dünaamilised, entusiastlikud ja alati kättesaadavad õpilaste vajaduste rahuldamiseks. Läbi ajalehtede ja kirjandusmaterjalide lugemise, dialoogide ja laulude kuulamise ja filmide vaatamise, viiakse meie õppetöö läbi meie õpilaste hoolsusega, et juhtida nende keeleoskust. Õpilased osalevad aktiivselt ja hoiavad tähelepanu nii, et nad saavad võimalikult kõrge õppetöö taseme. Meie õpetajate pühendumus on hoolikalt jälgitud, et tagada iga õpilase õppimise kogemus nende ootustega


Suurepärane kogemus/>

Meie kursuste põhieesmärk on luua kommunikatiivne pädevus, mis võimaldab õpilastel tõhusalt ja sidusalt väljendada ennast Itaalia keeles sobivas kontekstis. Meie kursused suunavad üliõpilast kasutama itaalia keelt väljaspool klassiruumi konteksti ja valmistama neid igapäevastes olukordades suhelda. Pärast esimese klassi päeva õpilane suhtleb keelega ja julgustatakse osalema paljudes meie õpetajate väljapakutud tegevustes. Tänu meie grupiklassi koostoimingutele osalevad õpilased aktiivselt õppetundidel, kes võtavad oma õpikogemuse juhtimisel osa. Meie kursused ei hoia ära grammatilisi struktuure, vaid õpetavad neid kasutama oma suhtlemise ja väljendamise eesmärgil.

Meie meetode võtmeks on võtmesõnade ja grammatiliste struktuuride kohene rakendamine reaalsetes olukordades. Iga õpilase vajadused on õppetöö keskmes. Iga õpetaja võtab juhendaja rolli, aidates üliõpilasel rakendada seda, mida nad on õppinud, võimaldades neil "oma keelt ise muuta". Dialoogid ei ole eelnevalt korraldatud ja meelde jäetud, vaid pigem on õpilased algatanud tõeliste igapäevaste olukordade põhjal.


Koolitoimingud/>


Lõunasöök ja õhtusöök koos .../>

Madal hooajal korraldab kool õpetajate ette valmistatud iganädalasi lõunasööke õpilastele. Suvel korraldatakse õhtusööke ja ühiskondlikke tegevusi väljaspool kooli. Meie koosolekud pakuvad õpilastele suurepärast võimalust suhelda teiste õpilaste ja kooli töötajatega. Meie kultuurikursused põhinevad Itaalia traditsiooni kahel sambal: Vahemere köök ja keraamika.


Itaalia keetmine/>

Lõpumüük ehtsa traditsioonilise Vahemere köögi juurde, iidne kunst, mis sisaldab meie vanavanemate saladusi. Meie valmistuskursus põhineb "homemade pasta" -gnokchi, fusilli, tagliatelle, orecchiette ja kastmete valmistamisel ja valmistamisel. Toitu näidatakse ja valmistab ette meie õpetajad koos üliõpilastega. Pärast iga õppetundi saavad õpilased plaate, mille nad on ette valmistanud. Kursus toimub kogu aasta vältel. Igal õppetükil on vähemalt kaks osalejat ja see ei tohi ületada 10.


Keraamika viimistluskursus/>

Meie keraamika kaunistamise kursus pakub õppetunde kaasaegse kunstiga seotud teooriale keraamiliste maalide osas. Õpilased järgivad kogu õppetükil illustreeritud võtteid ja teostavad keraamiliste materjalide kaunistamist ja värvimist. Õppetunde õpetab professionaalne keraamiline juhendaja.

72226_72215_Italianlesson.jpgKultuur

Ekskursioon ja tegevused

Kool korraldab ekskursioone terves Salerno linnas, samuti teiste peamiste turismisihtkohtadega nagu Vietri, Amalfi, Positano, Ravello, Paestum, Palinuro, Ercolano, Pompeii ja Napoli. Üliõpilastele antakse võimalus võtta ka ainus ekskursioon, kus on võimalik näha, kuidas meie piirkonnad on kuulsad Mozzarella di Bufala toodanguga.


Salerno/>

Ajaloo ja mere vahel

Salerno asub rannajoonel, mis ulatub Positanost kuni Cilentoga 200 km kaugusele ja hõlmab Vahemere kultuuri ja maad, mis võimaldavad tal kastmist Itaalia lõunaosa kõrgematesse traditsioonidesse. Salerno on kerge kliima, ilusad rannad, kunstiväärtused, piirkondlik maastik ning massisturismi kaugel. See on ideaalne sihtkoht neile, kes soovivad õppida itaalia keelt ja nautida meeldivat puhkust. Salerno on varustatud kõikvõimalikuga linna linnaks, kus saab lõõgastuda ja ennast leida. Linnas on palju mitmeid kultuurilisi ja turismiobjekte, mida saab nautida linnades kõndides väikest, kuid elavat kesklinna storico - "vanalinnas". Kohalike elanike heldus, lahkus ja valmisolek lisab meeldiva viibimise, luues unustamatu kogemuse. Linn on võimeline rahuldama igas vanuses turiste. Ühelt poolt on palju baarisid, restorane, ööklubisid ja diskoteeke, kus noored inimesed öösel hilinevad. Teiselt poolt pakub linn täiskasvanutele rikkalikke kultuuriprogramme, nagu väliterrassid, näitused, teatrid, festivalid ja kultuurilised ilmingud.

Lisaks on Salerno strateegiline koht, kus saab külastada olulisi turismisihtkohti. Linn on vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Pompeii vanast Rooma linnas, 30-minutilise olulise Paestumi arheoloogilisest asukohast ja umbes 50-minutilise Napoli ja Capri saare vahel. Kõik sihtkohad on ühistranspordiga hõlpsasti kättesaadavad.


Amalfi rannik, jumalik rannik/>

Amalfi rannik on osa kellakujulisest rannast, kust avaneb vaade Salerni lahele. Rannik, mille nimi "La Divina" on selle maastiku ja suurepärase ilu tõttu, on elegantne turismisihtkoht, mis ahvatleb õigel ajal otsijaid merele, päikesele ja noortele. Ranniku maastikku iseloomustavad merel vaatega kaljud. Rannik on täis väikseid meresõitjaid, kes säilitavad looduslikke aardeid ja esemeid. Soovitame teil avastada selle imelise paradiisnurga, alustades Vietri sul Mare'ist, küla, mis on tuntud oma keraamiliste kaupluste jaoks, millele järgneb Cetara kalameeste küla, mida tuntakse oma colatura di alici eest. Teel Amalfi suunas ei saa maha jätta Maiori, Minori, keskaegset Atrani ja Ravello koos oma imeliste aedadega, mis ripuvad üle mere.

Lõppude lõpuks ranniku reisi lõpuks Amalfi. Läbi teede labürindi liikudes tunnete end nagu mööda Rooma impeeriumi langemist Repubblica Marinaras, esimeses Itaalia Vabariigi meres. Reisi lõpeb Positano, mis on ranniku kividest püstitatud väikeste valgete hoonete küla, pakkudes võimalust osta "moda Positano" kuulsaid boutiques, nautida mere ilu.


Tutvuge Itaalias Itaalias oma parima meie ametlikult tunnustatud kooliga/>

Itaalia keelekool Accademia Leonardo on ametlikult tunnustatud Itaalia kohalike haridusasutuste poolt (Provincia di Salerno - Assessorato alla Scuola - provintsi linnaosa kool ja Salerno peaminister). Accademia Leonardo Itaalia koolid on tunnustatud Rootsi Instituudi välismaal õppimise programmide (CSN) poolt ja on CILS-i eksamikeskus, mida tunnustab "Università per Stranieri di Perugia", samuti DITALSi volitatud keskus, koolitusprogramm õpetajatele, kes soovivad õpetada itaalia keelt, mida tunnustab Perugia ülikool. Accademia Leonardo on ka partner Itaalia filiaalide koolidega Roomas ja Firenze Itaalia keelekoolis.

Laadige alla meie brošüür ja Itaalia kursuste ja majutuse hinnad:

Brošüür-Accademia-Leonardo-EN.pdf

Asukohad

  • Salerno

    Piazza Umberto I n. 1 – 84121 – SALERNO - ITALY, , Salerno

Programmid

    Küsimused