Keystone logo
Accademia Riaci

Accademia Riaci

Accademia Riaci

Sissejuhatus

Andmeid Accademia Riaci kohta

"Ma ütlen alati oma õpilastele: kõigis meie sees on kõige sobivamal viisil väike, maagiline kunstiline potentsiaal peidetavalt kannatlikult avaneda."

"Õpetajate ülesanne on ergutada seda magicat õpilaste seas ja suunama neid otsima tõelist kunsti ja talenti ning õpetama neile õppimise rõõmu. Nii et õpetajad ei pea mitte ainult õpetama tehnilist oskusteavet, vaid ka toitma igaüks oma kujutlusvõimet, fantaasiat ja kultuuri, et otsida tõelist kunsti ja talenti. " Accademia Riaci auväärt president Raymond Riaci.

Meie ajalugu

Traditsioonilise viimistluse ja kunstiteos, mis Toscanas õitsesid, eriti Firenzes, tähistas renessansiaja aust kui tõelise kunsti päralt. Käsitööde õpitoad ja stuudiod olid linna tootmistegevuse peamine liikumapanev jõud, mis aitas Firenze tõeliselt õitseda kui Itaalia ajastu kunstiline kapital, ja nad koos kaupmeestega saavutasid au ja suure õnn.

Käsitööstuse stuudiotele, sageli kullasseppade jaoks mõeldud baptisteeriate jaoks loodi arvukalt suurepäraseid kunstiobjekte. Hea näide on Maestro Benvenuto Cellini, kes õpetas oma suurepäraseid skulptuuri võtteid, et teha oma õpilastele kusagil kusagil stuudiosse terve kuju välja marmorist. Täna on need armastatud maestro poolt tellitud käsitööd säilitanud sajandeid tõeliseks kunstiteosteks. Õnneks pärineb see paljude sajandite jooksul Firenzes ja kogu Toscani regioonis selle terviklike ja eriliste käsitöönduslike traditsioonide pärand, nagu kuld ja ehete tootmine, skulptuur ja maalimine.

1983. aastal asutatud stuudio asutajal oli Maestro Raymond Riaci kindel nägemus, et luua kool, mis mitte ainult ei õpetanud oma tehnikaid, vaid noorte kunstnike valgustust, vaid ka renessansi elava vaimu ja õhkkonda, et täita oma elukestvat missiooni kui maestro. Nii asutati Accademia Riaci: traditsioonilise kunsti aardekarbi ja selle asendamatu tehnikaga. Õppimine sisaldab salajasi tehnikaid, mis on ükskõik millisele teisele koolile tundmatud, ja Accademia Riaci püüab iga õpilase jaoks kujundada ja kujundada fantaasiat.

Väikse kunstistuudiosse alustades on täna sama kirglik missioon äratanud välja mitte ainult ühe maestro, vaid ka suurepärase õpetajate meeskonna, kes esindavad parimaid itaalia kunstnikke Firenzes, säilitades selle asutaja ja aupepresident traditsiooni ja vaimu nägemise . Meie üliõpilasorganisatsioon on esindanud rohkem kui 50 riiki kogu maailmas, järgides oma kunsti disaini-, käsitöö-, kaunite kunstiteoste, itaalia keele ja itaalia keele ning itaalia kulinaaria-kunsti valdkondades, kes neid kunagi ei inspireerinud.

Õpetamismeetod ja filosoofia

Missioon - "mine minevikule, looge tulevik"

Accademia Riaci hariduse lõppeesmärk ei ole keskendunud üksnes traditsiooniliste tehnikate ja stiilide õpetamisele, vaid selle eesmärk on suunata õpilasi oma kunstitundlikkust, loovust ja oma potentsiaali ära kasutama.

Traditsioonilisest kuni ultramoodsast tehnikast

Õpilased võivad õppida akadeemias pakutavatest kunstist ja traditsioonilistest kunstist. Vastupidiselt masstoodete tootmise hiljutistele trendidele usub Accademia Riaci pigem kvaliteetsesse kui kogust. Seepärast on traditsiooniliste ja klassikaliste kunstide disain ja tehnikad kõige kaasaegsematele kujundustele ja tehnikatele uuritud ja omandatud paljudes praktiliste praktiliste väljaõppematerjalide hulgast nende suurimal valikul. Õpilasi arendatakse oma kujutlusvõimet ja fantaasiad - kunstniku kõige väärtuslikumad elemendid. Professorid julgustavad iga üliõpilast inspireerima ja arendama iga õpilase originaalsust mitte ainult õpetamise kaudu, vaid ka aitama neil uuesti avastada "igaühe erilist" iga õppejõu kohta.

Väike Classe Suurused

Uuringud näitavad, et väikestes gruppides töötavad õpilased kipuvad õppima rohkem ja tunduvad oma klassidega rohkem rahul. Madala klassi suurused on seotud positiivsete hariduslike eelistega, nagu paremate testide arv, vähem väljalangemist ja kõrgemat lõpetamist. Seetõttu on Accademia Riaci klassid korraldatud väikestes õpilaste rühmas.

Kohandatud juhendamine

Just nagu Leonardo Da Vinci õpetas oma assistendeid, viiakse õppetunnid läbi igale õpilasele tihedas suhtelises suunas vastavalt nende võimele ja isiksusele, vaidlustades nii algajaid kui ka kogenud spetsialiste.

Accademia Riaci koolirühm

Accademia Riaci koolirühm koosneb kolmest koolist: Accademia Riaci, FCAS ja ABC de 'Conti.

Iga kool pakub erinevaid erialasid:

  • Accademia Riaci: Kunst, käsitöö
  • FCAS: kulinaaria kunsti kursused
  • ABC de 'Conti: itaalia keele kursused

Asukohad

  • Florence

    Via de' Conti 4 - 50123 Florence Italy, 50123, Florence

    Küsimused