Keystone logo
Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Sissejuhatus

1964. aastal Roomas asutatud Accademia Costume & Moda pälvis täna BoF -i raporti „4 tipptaseme märki” - maksimaalse võimaliku - nii bakalaureuse moedisaini (bakalaureusekraadi kursused) kui ka magistrikraadi moedisaini (magistrikraadi kursused) kategooriates. :

See pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi, mis on Itaalia Haridus-, Ülikoolide ja Teadusministeeriumi poolt õiguslikult tunnustatud kunsti kõrgharidust reguleeriva asutuse all.

Kultuur, disain ja käsitöö, mis on seotud laboripõhise lähenemisega, on kooli haridusülesande põhipunktid. Eesmärk on aidata õpilastel oma karjääri alustada, toetades neid loomingulise identiteedi kujundamisel ja tugevdamisel.

Disaini ja käsitööga liitunud kultuur ja eksperimendid on meie moesüsteemile ja meelelahutusettevõtetele, noortele disaineritele, kes suudavad oma vajadustele vastata.

Tänapäeval kuuluvad vilistlaste hulka Gucci loominguline juht, Alessandro Michele, tema eelkäija Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, Marco Mastroianni, vastutustundlik kratatsioon Matières Chez Louis Vuitton, Fendi-Dior, Aldo Maria Camillo ja paljud kõige olulisematest spetsialistidest ülemaailmne moetööstus. Accademia paigutussuhe on üle 85% elanikkonnast kõige prestiižsemates rahvusvahelistes moemajades ja meelelahutustootmises

Accademia on ainult alustades võrk.

Asukohad

  • Rome

    Via della Rondinella, 2 , 00186, Rome

  • Milan

    Milan, Itaalia

    Küsimused