Keystone logo
Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Sissejuhatus

Teadlaskonnana on Adelphi haridus- ja terviseteaduste kolledž pühendunud haridusalaste võimaluste pakkumisele professionaalseks kasvuks, luues autentsed akadeemilised ja erialased kogemused, kasvatades austust meie teenindatava mitmekesise elanikkonna vastu, omaks eetilisi tavasid ja valmistades oma õpilasi muutuma peegeldavaks muutuseks agendid teadusuuringute, koostöö ja juhtimise kaudu.

Valmistame koolitajaid ja tervishoiutöötajaid globaalse ühiskonna liidriteks läbi üliõpilaskeskse bakalaureuse- ja kraadiõppe õppekavade, kogemuste ja uurimisvõimaluste.

Haridus- ja terviseteaduste kolledž on väga huvitatud õpikogukond, kes modelleerib interdistsiplinaarset koostööd akadeemiliste programmide, uurimisalgatuste ja kogukonna kaasamise kaudu. Lõpetajad on väga nõutud spetsialistid, kes on valmis teenima erinevaid kogukondi.

Meie väärtused on meie haridusfilosoofia alus. Väärtused tõlgenduvad hariduseesmärkideks ja eesmärkideks, mis juhivad kõike seda, mida me teeme nii klassiruumis kui ka mujal.

Usume, et õpetajad ja praktikud peavad olema teadlased, kes väärtustavad ja tegelevad elukestva õppega. Meie kogukond toetab lõputut teadmiste otsimist, läbimõeldud mõtlemist ja arenevat praktikat.

Me hindame inimväärikust ja mitmekesisust igas vormis, võtame omaks oma erinevused ja austame kõiki hääli. Mõistame täielikult kaasavatesse kogukondadesse omast kollektiivset võimu, kus igaüks võib täita oma täieliku potentsiaali panustada.

Mõistame, et koolitajate ja praktikutena oleme oma olemuselt juhid ja eeskujud kõiges oma tegevuses. Me töötame selleks, et luua tugevaid, kodanikuühiskonnaga kogukondi, kes kardavad kartmatult õiglasema maailma poole.

Asukohad

  • Garden City

    South Avenue,1, 11530, Garden City

    Küsimused