Keystone logo
ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Sissejuhatus

ADG Business School on School teaduskonna of Business & Economics at Steinbeis Ülikool. Nagu näiteks, pakume tööd integreeritud ja praktikale orienteeritud kursuste rõhuga tööstusele kui ka praktikas-asjakohaste uuringute põhjal. Kas bakalaureuse või Master - ADG Business School kvalifitseerub teil täpselt väljakutsetele tulevikus ja rongide sa vastutustundliku juhtimise ülesandeid.

Selle ülikooli väärtus orienteeritud majandus, toetume megatrendide meie kursused, st selliseid teemasid nagu ümberkujundamine, innovatsiooni, muuta digiteerimise - ja alati keskendudes koostöö väärtused ja arusaam ärisektoris. See hõlmab selliseid küsimusi nagu üldine sotsiaalne vastutus, jätkusuutlikkus ja innovatsioon.

Meie kursused on tööstusharu keskendus, professionaalne, integreeritud ja praktilist - ja hooletusse ilma akadeemilise nõue. Presences vahelduvad iseõppivat faasid. Et tagada, et meie õpilased on kujundada edukas vaatamata kõrge stressi tööd piisavalt paindlikkust õpinguid. Kõik kursustel on programmide Steinbeis University ja läbi kooskõlas korraldusi Steinbeis Ülikool.

Suurepärane õppejõud, riikliku tunnustuse ja akrediteerimise samuti maine üks suurimaid eraülikoolide Saksamaa - Steinbeis ülikool - rääkida meile.

Asukohad

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    Küsimused