Keystone logo
Adler University

Adler University

Adler University

Sissejuhatus

Maailm võib hetkega muutuda

Meie elus on hetki, mis kujundavad mitte ainult seda, kes me oleme, vaid ka neid, kelleks meil on määratud saada. Need ei tule juhuslikult. Nad on sündinud kirest.

Kui loete seda praegu, olete näidanud oma pühendumust sotsiaalsele õiglusele ja soovi olla maailmas positiivne jõud. Hetkel, kui otsustate meiega siin Adler University liituda ja süvendada oma otsust luua õiglasem ühiskond, on tee selle poole, kelleks teil on määratud saada, selge.

See on teie hetk. Ja maailm ootab.

Tervitame teid Adler University ühe sõnaga, mis kirjeldab Alfred Adleri murrangulise sotsiaalse huvi kontseptsiooni õpetusi ja praktikat:

gemeinschaftsgefühl!

Tõlgitud tähendab see, et meie tervis elab meie kogukonna elus ja sidemetes. See on idee, mis nõuab tegutsemist, mida on vaja praegu, rohkem kui kunagi varem. Valgustada ebaõiglust ja juhtida tööd, mis viib hädavajaliku muutuseni mõnes meie kõige keerulisemas kogukonnas. Meie missiooniks on valmistada praktikuid ette maailma murettekitava tervisealase ebavõrdsuse ja sotsiaalse ebaõigluse vastu võitlemiseks. Adler University paneb saapad maale sinna, kus neid kõige rohkem vaja on - teadlaste, aktivistide, praktikute ja mentoritena. Adleri praktikud toovad vajalikke muudatusi kogukondadesse, keda nad koduks kutsuvad.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Chicago

    North Dearborn Street,17, 60602, Chicago

    Küsimused