Keystone logo
© Carrianna Field
Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Sissejuhatus

Adventia on suutnud Matacánis (Salamancas) olemasolevaid lennundustraditsioone ja kogemusi koguda sellest ajast, kui 1939. aastal loodi „Nähtamatu lennukool”. Oma enam kui 40 aasta jooksul erinevate lippude all tegutsenud piloodid teostavad oma unistusi kogu maailmas ja märkimisväärne osa neist moodustab Hispaania lennuliinide baasi.

1999. aasta lõpus loodi Riikliku Tsiviillennunduse Hariduse Seltsi (SENASA) osavõtul ja Hispaania peamiste lennuettevõtjate (Iberia - Air Europa - SAS - Spanair) osaluse omandamisel Euroopa Kolledž. Aeronautics - kindla korporatiivse struktuuri ja olulise inimkapitaliga kool, mis on sündinud selge Euroopa kutsumusega ja pühendunud kvaliteetsele õpetamisele.

2012. aasta aprillis kinnitas Salamanca Progreso Fond (koosneb Salamanca Kaubandus- ja Tööstuskojast ning Salamanca Ärimeeste Keskliidust, CONFAES), tugevdades ettevõtte solidaarsust, mida tugevdatakse Salamanca ülikooli osalusel kraadide kaudu. aastal ametliku lennunduse piloodi- ja lennutegevuses.

Adventia õpetab kõiki oma kursusi vastavalt Euroopa FCL-määrusele ja on omakorda riikliku lennuohutusameti (E-ATO 230) poolt heaks kiidetud ATO kool (heakskiidetud koolitusorganisatsioon).

Asukohad

  • Salamanca Airport

    Carretera Madrid, 37893, Salamanca Airport

    Küsimused