Keystone logo
Agrocampus Ouest

Agrocampus Ouest

Agrocampus Ouest

Sissejuhatus

Prantsuse põllumajandus-, toidu-, aiandus- ja maastikuteaduste kool ( Agrocampus Ouest ) on riikliku põllumajanduse, toidu ja keskkonna kõrghariduse instituudi sisekool, mida nimetatakse "Insitut Agro".

Riiklik põllumajanduse, toidu ja keskkonna kõrgharidusinstituut ehk "Institut Agro" loodi 1. jaanuaril 2020, ühendades 2 olemasolevat põllumajanduskõrgkooli: Agrocampus Ouest (AO) ja Montpellier SupAgro (MSA).

Vastloodud instituudi eesmärk on pakkuda Prantsusmaale juhtivat ülikoolitasemel asutust, mis keskendub toidule, põllumajandusele ja keskkonnale. Sellel on kolm peamist eesmärki: õpilaste koolitamine, akadeemiliste ja rakendusuuringute läbiviimine ning teadmiste edastamine ühiskonnale.

Igal aastal koolitab instituut oma viies ülikoolilinnakus üle 3750 põllumajandusinseneri, magistrandi ja doktorandi, et lahendada süsteemse lähenemisviisi abil maailma ühiskondlikke ja keskkonnaprobleeme. Selles töötab 210 teadusõppejõudu, kes töötavad 36 teadusüksuses. Akadeemikute ja teadlastega töötab spetsiaalne praktilise lähenemisviisiga rahvusvaheline meeskond.

Asukohad

 • Rennes

  Rue de Saint-Brieuc,65, 35000, Rennes

  • Angers

   Rue André le Notre,2, 49000, Angers

   Küsimused