Keystone logo
Al Ghurair University

Al Ghurair University

Al Ghurair University

Sissejuhatus

Nägemine

Al Ghurair University on juhtiv Õppijakesksete terviklik ülikooli GCC koos rahvusvahelise tunnustuse kvaliteetne haridus, rakendusuuringud ja haardega.

Missioon

Al Ghurair Ülikool on pühendunud teenivad haridus- kogukonna vajadusi, säilitades kvaliteedi õpetlik kogemus õpilastele, kes tegutsevad teavitustegevust ning aidata kaasa teadmiste omandamise läbi uurimise ja teadusuuringute valdkonnas. Haridusprogrammid Ülikooli eesmärk on arendada üliõpilase intellektuaalset, praktiline ja loomingulisi võimeid, et suurendada õppimise võime ja lõpetanute tööhõive.

Eesmärgid

Paku kvaliteedi akadeemilisi programme, mis valmistab õpilasi aidata kaasa majandusliku jõukuse ja heaolu kogukonnas. Tunnista ja säilitavad kvaliteediga õpilastele. Värvata, arendada ja hoida pädev ja professionaalselt mitmekesine õppejõud ja töötajad. Edendada soodustava keskkonna rakendusuuringud märkimisväärset mõju. Foster programme ja kogukonna kaasamise tegevus. Saavutada efektiivsuse, tõhususe ja elujõulisus ülikooli toimimise ja ressursse.

Asukohad

  • Dubai

    AL GHURAIR UNIVERSITY Dubai Academic City, PO Box 37374, Dubai

    Programmid

      Küsimused