Keystone logo
Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Sissejuhatus

Õige haridus osutaja on ehk kõige olulisem otsus te kunagi teha. AIT praktilist praktilist lähenemist, mis annab sulle põhjaliku kogemusi ja laia valikut vahendeid, et tagada oma edu loominguline ja digitaalse tööstusharudes.

AIT pakub bakalaureuse kraadi ja diplomi kursused, kus saab spetsialiseeruda filmitegemise, mängud disain, animatsioon, digitaalne disain, Apps & Software Development and Business. Meie kursused on suuresti keskendunud tagades sa ei "töö valmis", mis annab sulle praktilisi ja personaalset õpet praktikavõimalusi, portfelli areng ja tööstuse seoseid.

Meie terviklikku lähenemist oma haridus tähendab, et me ei saa lihtsalt toota disainerid või animaatorid üks oskus, aitame teil saada spetsialistide laia andeid, kes suudavad kohaneda ja kasvada pidevalt muutuva tööstus nõudmisi. Siin on põhjus, miks AIT on parim valik loomingulisi inimesi.

Me mõistame Industry Meil on kiire lüüa ja kohaneda üha arenevate, et meie õpilased on konkurentsieelis uusimaid teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on soovitud tööstuses.

Personaalset Experience Meie campus on intiimne, nii et me teame, et sa nime ja võib pakkuda suurt individuaalset abi. Meie väike klassides tähenda õpid lõdvestunud ja tihedalt atmosfääri, kus rohkem individuaalset tähelepanu pööratakse oma õpetlik kogemus. AIT on suurepärane koht saada juhiseid oma karjääri rada meie õpetajad on oma edu nende prioriteet number üks.

Kvaliteet Kursused AIT on täitmata maine pakkudes kvaliteetseid kursusi. AIT on tunnustatud Australian Computer Society ja on esimene kolmanda astme pakkuja Austraalias pakkuda Bachelor of IT (Mobile Applications Development). AIT kursused võimaldab teil jätkata oma uuringuid lõpetaja või kraadiõppe kursuste Austraalia juhtivaid ülikoole.

State-of-the-art Campus Meil on elav õpikeskkond ja väljaspool ülikooli, mis keskendub loovuse ja avatud ruumi. Meil on sõbralik ja multikultuurses keskkonnas, mis muudab meie õpilased tunnevad kodus ülikoolilinnakus ja annab neile vabaduse arendada oma loomingulisi oskusi.

Viimased seadmed ja tarkvara Võite kapten kunst interaktiivse digitaalse meedia meie laia valikut professionaalsete multimeedia seadmed ja tarkvara, nagu Austraalia esimene Markerless ülesvõte süsteem, Unreal Development Kit (UDK), võimas Autodesk Resolutsiooni Builder, Autodesk Mudbox ja Adobe Creative Cloud Suite.

Saada praktilisi ärikogemus Õpid oluline projektijuhtimise meetodeid, turundus oskused ja äri, millega tagatakse teate, kuidas valmistada ja esitada oma teoste kogum turule. AIT eesmärk kõigile õpilasi töö valmis "ametialase arengu töötuba ja tööstuse võrgustike võimalusi.

Laialdased oskused AIT õpib laia teemade ja meetodite digitaalse meedia valdkonnas. See tähendab siis välja olulised digitaalseid oskusi, mida saab kanda mitmel valdkondades loomemajandust. AIT on üks väheseid Austraalia organisatsioonide õpetada koos markerless ülesvõte süsteem tähendab siis ka lõpetaja unikaalne ja tööstus asjakohast kogemust.

Fast Track Your Education Meie paindlik kursuse struktuur, korrapärane algusaegadega ja aastaringselt klasside tähenda, saate kiiresti jälgida oma haridusele ja viia lõpule bakalaureusekraad ainult 2 aastat.

FEE-ABI & VET FEE-ABI Kinnitatud Kodused õpilastel on juurdepääs FEE-ABI & VET FEE-ABI heakskiidetud kursustel, et sa ei pea kandma ettemaksu õppemaksu ja saavad õppida rahalise meelerahu.

Teekond Ülikool AIT kursused annavad levikuteed University of Sydney, University of Wollongong, Macquarie University, University of Central Queensland ja University of Technology Sydney.

Asukohad

  • Sydney

    Level 2, 7 Kelly Street, 2007, Sydney

Küsimused