Keystone logo
Al-Quds University

Al-Quds University

Al-Quds University

Sissejuhatus

Al-Quds University on Palestiina ülikool ja ainus ülikool maailmas, mis asub eraldusseina ääres. Ülikooli peamine ülikoolilinnak asub Abu Disis koos nelja täiendava ülikoolilinnakuga Jeruusalemmas, Sheikh Jarrah, Beit Hanina ja Rammalh (al-Bireh). Al-Quds University pakub kõrgharidust ja ühiskondlikke teenuseid Jeruusalemma piirkonnas, samuti Läänekalda naaberlinnades, külades ja põgenikelaagrites.

Üle 13 000 üliõpilasega on Al-Quds University laiaulatuslik liikmetega kogu Läänekaldalt, sealhulgas Petlemma, Hebroni, Jenini, Jeeriko, Nabluse, Ramallahi, Tulkaremi ja Qalqilia ringkondadest. Al-Quds University on viieteistkümne akadeemilise teaduskonnaga, sealhulgas kunsti, meditsiini, hambaravi, õiguse, Koraani ning islamiuuringute ja inseneriteaduste ülikool, millel on tohutu akadeemiline mitmekesisus ja mis pakub kõigile midagi.

Al-Quds University on loovuse keskus ja pakub elavat õpikeskkonda, julgustades ideedevahetust ja sõnavabadust ning juhtides uuenduslikke uuringuid. See võimaldab meie õpilaste jaoks kõrgeimat haridustaset ning julgustab neid olema aktiivsed kaasatud kodanikud, kes on avatud ja koostöövalmid, samuti teadlikud ja huvitatud maailmakultuuridest.

Akadeemiliste ringkondade esirinnas püsimiseks on Al-Quds University rahvusvaheline partnerlus Ameerika ja Euroopa ülikoolidega. Samuti on see seotud üle 30 instituudiga ja tegeleb uuenduslike teadusuuringutega kogu maailmas.

Asukohad

  • Abu Dis

    Abu Dis, Palestiina

    Küsimused