Keystone logo
Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

Sissejuhatus

Meist

American Learning Advant-edge ( Ala-Edge ) on Harju-Toledos asuv haridusteenuste firma. Ettevõte asus alustama standardiseeritud testide ettevalmistus- ja akadeemilise juhendamise teenusepakkujana. Peamine sihtturg oli rahvusvahelised üliõpilased, kes vajavad inglise keele oskuse või paigutuse testide kõrgeid tulemusi.

Ala-Edge lubas end intensiivselt pakkuda õpilastele tugevaid haridus- ja erialateadmisi. Me ei ole mitte ainult pühendunud teenuse kvaliteedi tagamisele, vaid me õnnestame suunata õpilasi nende asjakohaste eesmärkide saavutamiseks. Selle saavutamiseks oleme valinud välja kvalifitseeritud koolitajate ja juhendajate kõrgekvaliteedilise meeskonna, kes ei ole mitte ainult omandanud erinevaid oskusi, vaid kes kannatavad ka kirge teadmiste edastamiseks, et ületada meie teenustest ootusi.

Meie loosung on "Meie tipptasemel teenindus Advan-edge teie tulevase eelise jaoks!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda üliõpilastele ainulaadset kogemust ja ületada nende ootusi, keskendudes kvaliteetsetele teenustele ja tipptasemele. Oleme alati olemas selleks, et rahuldada meie õpilaste vajadusi, kes vajavad inglise keele oskust akadeemiliste, erialaste ja isiklike vajaduste jaoks. Püüame pakkuda kvaliteetset juhendamist ja oleme pühendunud positiivse õpikeskkonna loomisele. Seega edendame nelja põhiväärtust: tipptaset, mitmekesisust, professionaalsust ja järjepidevust. Pakume ka tänapäevaseid õpetusi, tõhusaid hindamisvahendeid ja kvalifitseeritud koolitajaid / õpetajaid, et tagada meie õpilaste haridusalased eesmärgid.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

Põhiteenused

Intensiivne inglise keele koolitus: professionaalselt juhime Davis College'is intensiivset keeleõppe programmi (ILP). ILP on intensiivne inglisekeelne diplom, mille on heaks kiitnud riiklike karjäärinõukogude juhatus

Standardiseeritud katse ettevalmistus: pakume TOEFL, IELTS, MELAB, PTE ja teiste ingliskeelsete tasemekatsete jaoks katse ettevalmistuskursusi. Meie teised pakkumised ulatuvad ettevalmistuskursustest kuni lõpetaja vastuvõtukatsetesse, näiteks GMAT, GRE ja LSAT. Me pakume täiskoormusega, osalise tööajaga ja tellitavate kursuste õpilaste õppimisvajaduste rahuldamiseks ja akadeemiliste vajaduste rahuldamiseks.

Summer EduFun: inglise keele oskuse ja IELTSi / TOEFLi testimise parandamiseks suveajal oskuste nautimine lõbutsemise ajal, siis tulite õigesse kohta, kus haridus

Asukohad

  • Toledo

    Columbus, Ohio, 43210, Toledo

    Programmid

      Küsimused