Keystone logo
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Sissejuhatus

Harold Lloyd Murphy kõrgkool

Teie otsus jätkata haridust tõendab teie soovi otseselt mõjutada seda maailma. Ja kas te soovite õpetada tuleviku juhte, töötada haiguse raviks või muutuda poliitiliste muutuste tegelikuks teguriks, on ASU valmis andma teile teaduskonna, ressursside ja maailmaklassi hariduse, mida vajate, et olla edukas.

Nüüd on aeg leida oma tuleviku uurimis-, rehabilitatsiooni-, nõustamis-, haridus- või poliitikateadustes, kus on Alabama Riikliku Ülikooli lõpetanud kõrgharidusdiplom või doktorikraad.

Vision Graduate Education

Kõrgharidusõppe visioon on järgmine: Alabama Riiklikus Ülikoolis Transformatsiooni- ja maailmaklassi kõrghariduse toetamiseks mõeldud sünergistliku keskkonna edendamine.

Harold Lloyd Murphy kõrgkooli missioon

The Murphy Graduate Schooli põhiülesanne on (1) anda ülikooli doktoriõppe, haridusalase spetsialisti, magistrikraadi ja tunnistuste taseme juhtimist, bakalaureusekraadiõppekavasid; (2) on ülikoolilinnakülastajad, kes on kõrgkooliõpetaja kõrghariduse edendaja; Ja (3) pakkuda järelevalvet tipptaseme, õigluse ja õigluse standardite üle kõigis kraadiõppeprogrammides.

Alabama Riiklik Ülikool on üliõpilaskeskne, hooliv, terviklik ja mitmekülgne avalik ajalooliselt must ülikool, mille eesmärk on saavutada tipptasemel õpetamine, teadustöö ja avalik teenus. Ülikool täidab oma eesmärki, edendades oma õpilaste kriitilist mõtlemist, kunstiloomingut, ametialast pädevust ja vastutustundlikku kodakondsust; Lisades teadmiste kogumi, et parandada elukvaliteeti teadusuuringute ja avastamise kaudu; Ning aidates edendada riigi ja rahva läbi läbimõeldud avaliku teenuse. Doktorikraadi pakkudes küpsustunnistuse kaudu pakub ülikool teaduslikku ja loomingulist teaduskonda, kaasaegseid rajatisi ja elavat atmosfääri, kus kõik ülikooli kogukonna liikmed saavad töötada ja õppida meeldivas ja tasuvas keskkonnas. Kooskõlas selle veendumusega, et rass, soo või majanduslik seisund pärsib intelligentsust, loovust või saavutusi, pakub ASU edu neile, kes kohustuvad arendama arengut, fookust, püsivust ja premeerimist.

Asukohad

  • Montgomery

    915 S Jackson St Montgomery, AL 36104 USA, 36104, Montgomery

    Küsimused