Keystone logo
Alagoas State University of Health Sciences

Alagoas State University of Health Sciences

Alagoas State University of Health Sciences

Sissejuhatus

Alagoase meditsiiniteaduste koolina (ECMAL) loodud 1968. aastal on Alagoase osariigi terviseteaduste ülikool (UNCISAL) viide elanikkonna õpetamisel, uurimisel, laiendamisel ja abistamisel. UNCISAL pakub 10 kõrghariduskursust, tal on tehnikakool ja kaheksa abi- või abitoetust.

Asutus pärineb Alagoase föderaalse ülikooli (UFAL) üleliigsest klassist koos meditsiinikursuse loomisega. 1990. aastatel loodi bakalaureusekraadid füsioteraapias, tööteraapias ja logopeedias. 2006. aastal ilmusid tehnoloogia kursused. 2008. aastal luuakse õenduse bakalaureusekraad.

Praegu on UNCISALil lisaks küpsustunnistuse kursustele kõrghariduskursused toidutehnoloogia, haiglajuhtimise, radioloogia, tööohutuse ja Interneti-süsteemide jaoks. Süsteemianalüüsi ja -arenduse, juhtimisprotsesside ja biomeditsiiniliste süsteemide tehnoloogia kursused on deaktiveerimisel.

Ülikool on referents ka tehnilises hariduses. Sellel asutusel on tervishoiukooli professor Valéria Hora, ainus Alagoase tehnikahariduse avalik-õiguslik asutus, mis töötab riigi 102 omavalitsuses ja pakub lepingute kaudu kvalifikatsiooni ühtses tervishoiusüsteemis (SUS) töötavatele töötajatele.

Abiks on ülikoolil Santa Mônica sünnituskool (MESM), Helvio autokoolihaigla (HEHA), Portugali Ramalho koolihaigla (HEPR), surma kindlakstegemise talitus (SVO), laboratooriumi patoloogia- ja meditsiinikeskus (CPML). , Rehabilitatsioonikeskus III (CER III), Erialade Ambulatoorium (AMBESP), Diagnostika- ja Kujutiskeskus ning Psühhosotsiaalse Hooldekeskus (CAP).

Asukohad

  • Trapiche da Barra

    Rua Doutor Jorge de Lima,113, 57010-300, Trapiche da Barra

    Programmid

      Küsimused