Keystone logo
ALBA Graduate Business School

ALBA Graduate Business School

ALBA Graduate Business School

Sissejuhatus

Alba Graduate Business School: tulevaste ärijuhtide kujundamine Ateenas

Alba Graduate Business School on midagi enamat kui lihtsalt õppimiskoht; siin saavad kokku uuenduslik mõtlemine ja äritarkused. See Ateena südames asuv tipptasemel Euroopa ärikool on tuntud selle poolest, et teeb asju teisiti ja aitab õpilastel mõista oma edu versiooni.

Haridus, mis paistab silma

Pidades oma põhiväärtusteks paindlikkust ja ärilist asjakohasust, jääme truuks oma motole "Ebatavaline äri" kogu meie 4 MBA ja 9 magistriõppe programmide komplektis . Meie pakkumised on mitmekesised, hõlmates klassisiseseid kraadiõppe programme, hübriidpakkumisi, sealhulgas seminare kogu Kreekas, ja tipptasemel veebiprogrammi, mis kõik on kureeritud, et varustada meie üliõpilasi uuendusliku ja praktilise ärivaistuga. See on haridus, mis on mõeldud liikujatele, uuendajatele ja tuleviku visionääridele.

Kogukond, kes hoolib

Umbes 400 kraadiõppuriga on Alba koht, kus igaüks saab vajaliku tähelepanu. Õpetajad on tipptasemel, paljud neist on pärit kuulsatest koolidest, nagu Harvard ja London Business School. Nad pole mitte ainult head õpetamises; nad on ka oma valdkonna liidrid, avaldades sageli oma uurimusi ja jagades uusi ideid ettevõtluses.

Akadeemiline tipptase ja rahvusvaheline tunnustus

Alba pühendumus akadeemilisele tipptasemele peegeldub silmatorkavalt tema mitmekesistes õppejõududes . Meie residentidest ekspertidest koosnevad ulatuslikud rahvusvahelised kogemused ja meie õppejõud ei vii mitte ainult läbi mõjusaid uuringuid, vaid rakendavad oma tulemusi sujuvalt ka klassiruumis, tagades meie jaoks dünaamilise ja rikastatud õppekogemuse. õpilased. Selle pühendumuse suurendamiseks suhtleb Alba strateegiliselt väljapaistvate teadlastega tippasutustest ja võõrustab oma teadmiste poolest tuntud külalislektoreid sellistest mainekatest kohtadest nagu Harvard, INSEAD ja Wharton. Näidates oma pühendumust terviklikule lähenemisviisile, mis läheb kaugemale teoreetilisest õppimisest, kaasab Alba aktiivselt õpetajaid erinevatest tööstusharudest. See integratsioon mitte ainult ei rikasta akadeemilist kogemust, tuues klassiruumi reaalse maailma vaatenurki, vaid suurendab oluliselt ka meie hariduse praktilist asjakohasust ja rakendatavust.

Veelgi enam, Alba rahvusvahelist tunnustust rõhutavad tema NECHE akrediteering, AMBA akrediteering MBA programmide jaoks ning EFMD akrediteering rahanduse magistrikraadi ja SHRMi magistriõppe jaoks . Need akrediteeringud tugevdavad Alba positsiooni ülemaailmsel akadeemilisel maastikul, rõhutades tema pühendumust kvaliteetse ja ülemaailmselt tunnustatud hariduse pakkumisele.

Maailmatasemel ühendused

Alba ulatub klassiruumist kaugemale, ühendades õpilasi üle 80 partnerkooliga üle maailma vahetusteks, ühiskraadideks ja reisideks, mis näitavad, mida rahvusvaheline äri endast kujutab. See globaalne perspektiiv on suur osa sellest, mis teeb Alba hariduse nii eriliseks.

Rahvusvaheliste üliõpilaste tervitamine

Teistest riikidest tulevatele õpilastele on Alba tervitatav koht, kus on olemas kõik vajalik sisseelamiseks, alates viisatoetusest kuni kena elukoha leidmiseni. Saadaval on ka stipendiumid, mis katavad kuni 35% õppemaksust neile, kes näitavad, et on selles, mida nad teevad.

Teie tee eduni Albas

Alba Graduate Business School on pühendunud teie edu edendamisele, olgu selleks siis suurepäraste töökohtade leidmine või ettevõtlusesse sukeldumine.

Alba karjääribüroo on pühendunud õpilaste abistamisele tasuvate töövõimaluste leidmisel. Personaliseeritud abi, töötubade ja ürituste kaudu tagab karjääribüroo, et õpilased on hästi ette valmistatud tööandjatele muljet avaldama ja oma karjääris edu saavutamiseks.

AHEAD: Ettevõtlikkuse suurendamine Albas:

Alba ettevõtlus- ja arenduskeskuses AHEAD õitseb ettevõtlusvaim sünkroonis "Ebatavaline äri". AHEAD on koht Alba õpilaste ja vilistlaste jaoks, kus pakutakse isikupärastatud vestlusi, erisündmusi, võrgustike loomise võimalusi ja tunnustust #AlbaEttevõtjatele. AHEAD annab inimestele võimaluse enesekindlalt omaks võtta ettevõtlikkus ja olla edukas dünaamilisel ärimaastikul, järgides Alba visiooni tipptasemel koolituse, teavitamise ja stipendiumide vallas.

Võrk, mis kestab kogu elu:

Pärast Alba lõpetamist saate osa The American College of Greece vilistlastest, mis on 62 000 liikmest ja Alba võimsas 6000 vilistlasest koosnev võrgustik. See võrgustik on elukestev ressurss, mis pakub praegustele õpilastele tuge, väärtuslikke nõuandeid ja pidevaid sidemeid. Albas seisneb kõik selles, et inimesed aitavad üksteist oma tööalastel teekondadel paremini teha.

Alba Graduate Business School on koht, kus õpilased ei õpi ainult edu kohta; nad valmistuvad seda reaalses maailmas ellu viima. See on koht neile, kes soovivad midagi muuta ja äris teed näidata. Tere tulemast kooli, kus äri on kõike muud kui tavaline. Tere tulemast Albasse.

Elukestev õpe

Alba pühendumus juhtimisele ja arengule ulatub klassiruumist kaugemale – üle 11 000 juhi on oma oskusi täiustanud juhtide arendamise programmide kaudu,

Ülikooli omadused

ALBA asub Ateena kesklinnas USA saatkonna lähedal aadressil 6-8, Xenias street. Kooli ruumid hõlmavad kokku 5750 ruutmeetrit ja hõlmavad:

 • 12 klassiruumi (täielikult varustatud audiovisuaalseadmetega)
 • 7 amfiteatrit
 • 2 Arvutilabor, rühmaõpperuumid
 • Raamatukogu
 • Tudengituba /kohvik

  Viisanõuded

  Mitte-ELi kandidaatidelt on Albas õppimiseks nõutav üliõpilasviisa (D.4.1). Muud viisat ei aktsepteerita, Kreekasse kehtib AINULT üliõpilasviisa. Kreekas väljastatakse üliõpilasviisasid ainult täiskoormusega õppimiseks eeldusel, et üliõpilased õpivad ülikoolilinnakus ja neil on Kreekas elades piisavalt vahendeid õppemaksu ja elamiskulude katmiseks. Alba üliõpilased, kellel on üliõpilasviisa, ei tohi Kreekas töötada täis- ega osalise tööajaga. Nad saavad osaleda ainult tasustamata praktikaprogrammides.

  Pärast registreerimise lõpetamist saavad välisüliõpilased VISA protseduuri alustamiseks otsekontakti rahvusvaheliste suhete osakonnaga.

  Enne üliõpilaste VISA kehtivuse lõppemist annab rahvusvaheliste suhete büroo üliõpilastele täielikku juhendamist ja abi 12-kuulise üliõpilase elamisloa väljastamiseks Kreekas. Alba katab elamisloa vahendustasud (166 eurot) ja kõik advokaadikulud, kes esitab õpilaste nimel dokumendid Ateena immigratsiooni piirkondlikus büroos.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Stipendiumid

  Välisüliõpilastele on saadaval osalised stipendiumid kuni 30% õppemaksust. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke see vorm .

  Edetabelid

  EDUNIVERSALI 2021. aasta PARIM MEISTRIDE EDGE

  2021. aasta aprillis avaldas Eduniversal oma uue 2021. aasta parimate magistri- ja MBA programmide edetabeli . Edetabel sisaldab 50 eriala, mis hõlmavad 136 erinevat riiki 9 geograafilises tsoonis. Pakuti välja ja hinnati üle 22 000 kraadiõppe programmi 1800 ülikoolist ja koolist üle maailma ning 5416 programmi järjestati.

  Paljud Alba programmid on oma kategoorias silmapaistval kohal.

  Akrediteeringud

  AMBA akrediteeringuga

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Athens

   ALBA Graduate Business School 6-8 Xenias Str. , 115 28, Athens

   Küsimused