Keystone logo
ALBA Graduate Business School MSc strateegilises HRMis
ALBA Graduate Business School

MSc strateegilises HRMis

Athens, Kreeka

18 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 500 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Õppeaasta lõivud; osamakseid ja stipendiume *

Sissejuhatus

MSc strateegilises personalijuhtimises (HRM)

Kohandatud spetsialistide vajadustele, kellel on kõrge esindaja kohustus, kes soovivad edendada oma karjääri inimressursside juhtimise dünaamiliselt muutuvas keskkonnas.

Inimressursi juhtimine on praegu üks kiiremini kasvavaid juhtimisvaldkondi. Organisatsioonid tunnustavad üha enam inimkapitali strateegilist rolli märkimisväärsete äritulemuste, jätkusuutliku majanduskasvu ja innovatsiooni saavutamiseks.

115518_44750656_10156955165013092_973527966262755328_n.jpg

Strateegilise personalijuhtimise ALBA MSc on mõeldud

  • Uue põlvkonna HR spetsialistid, kes tegutsevad strateegiliste partneritena ja viivad efektiivselt inimeste strateegiaid äristrateegiatesse
  • Muud juhtimiskohustustega seotud spetsialistid, kes strateegiliselt juhivad oma organisatsioonide inimkapitali ja tegutsevad treeneritena ning vallandavad oma inimeste andeid ja täieliku potentsiaali.

Programm pakub

  • Tugevad teoreetilised teadmised inimressursside juhtimise küsimustes, kaasa arvatud viimased suundumused ja arengud
  • Praktilised oskused ja vahendid, mis on vajalikud inimeste juhtimise probleemide lahendamiseks rahvusvahelises kontekstis.

Programmi põhipunktid

Meie strateegiline liit Hay Group SA-ga, ALBA ettevõtte liige. Hay Group SA konsultandid jagavad oma põhjalikke teadmisi inimkapitali haldamise küsimuste kohta läbi rea hoolikalt kavandatud töötoad, mis pakuvad neile HRM-i tipptasemel tööriistu ja metoodikaid.

Meie strateegiline liit Evalion People psychometric Solutions pakub meie osalejatele võimalust saada professionaalsete testide sertifitseeritud kasutajad (tasemed A ja B) psühhomeetrilise testimiskeskuse kaudu.

ALBA roll BEST WORKPLACESi konkurentsi Kreekas teaduskoordinaatorina ning töölevõtmise usalduse indeks (RCI). Strateegilise HRM-i osavõtjatel on võimalus õppida parimaid HR-tavasid, samuti uusimaid tööjõu suundumusi Kreekas ja Euroopas.

"Meie nägemus on välja töötada juhid, kellel on järsku ülevaade inimestega seotud küsimustest, kes tegutsevad ümberkujundamise mõjuritena ja strateegiliste investoritena nende organisatsioonide inimkapitali. HR spetsialistid võivad oluliselt kaasa aidata ettevõtte väärtuse loomisele. Kui jagate seda nägemust ja soovite oma organisatsiooni sellist rolli mängida, aitab meie programm aidata teil saavutada oma eesmärke. "

Laialdased võimalused välismaal õppimiseks läbi üliõpilasvahetuse kokkuleppeid ülemaailmsete tippkeskuste suure võrgu kaudu.

Programmi struktuur

Osalejad peavad täitma 16 kursust ja 5 töökoda. Programm algab iga jaanuari ja selle kestus on 14 kuud. Klassid kogunevad nädalavahetusel kaks nädalat kell 10.00-17.00 , kuid istungieksamid toimuvad tavaliselt reede õhtuti, kella 18.00 - 21.00. Lisaks peavad õpilased osalema mõnes kohustuslikus tegevuses tööpäevadel.

115521_erpclass20192.jpg

Vastuvõtmise protsess

Strateegilise HRM-programmi magistrikraadiga arvestatavad kandidaadid peavad esitama järgmised dokumendid:Kaks valikuvõimalust:Rakendus Online (täitke taotlusvorm, skannige ja saatke oma dokumendid, seejärel saatke originaali koopiad ALBA-le)Taotlusvorm paberkandjal (saadaval Interneti-rakenduse kaudu alla laadimiseks) saadetakse büroole koos originaaleksemplaridega

Kandidaadid peavad esitama järgmised dokumendid:

Täidetud ALBA taotlusvorm, sealhulgas viimane foto jpeg-vormingus (või kaks fotot printimisel)Kaks soovituskirja, mida saab esitada internetis või kasutades trükitud vorme kreeka või inglise keelesIga üliõpilase, lõpetaja või erialase kraadi ametlikud ärakirjad ja kinnitatud koopiad. Taotlejad, kes ei saa mõistliku aja jooksul ametlikku ärakirja saata, võivad edastada hindamisprotsessi kiirendamiseks mitteametlike ärakirjade valguskoopia ajutise asendusena.Pädevuse tõendamine inglise keeles. Kandidaadid peavad kas hoidma oskust või võtma TOEFLi (100 minimaalset skoori ALBA kood 0942) või IELTSi (7,0 minimaalset skoori), välja arvatud juhul, kui nende bakalaureusekraad on antud inglise keelt kõneleva akadeemilise asutuse pooltKolm esseeTagasimakse taotlemistasu [60 €] tagatisraha laekumine (Alpha Banki konto nr 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, SWIFT (BIC) kood: CRBAGRAAXXX) või krediidi tasu kaart (VISA või MASTERCARD)Kõigil kandidaatidel palutakse läbi viia isiklik intervjuu

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlejaid ei töödelda enne, kui need dokumendid on kätte saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Järgmise vooru tähtaeg: mai lõpp

Rahvusvaheliste õpilaste vastuvõtu lõppvariant, kes vajavad haridusvisiat: oktoober

ALBA aktsepteerib taotlusi aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Sisseastumised

Õppekava

Edetabelid

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Akrediteeringud

Ideaalsed õpilased

Aktuaalset

Teenused

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused