Keystone logo
Albany State University

Albany State University

Albany State University

Sissejuhatus

Albany State University on maailmatasemel terviklik ülikool ja võimas katalüsaator majanduskasvu ja arengu kohta Southwest Georgia. ASU tunnustatakse suurepäraste haridusprogrammide, laiapõhjalise kogukonna kaasamise ja avalike teenuste ning loomingulise stipendiumi ja rakendusuuringute uuendusliku ja loomingulise edastamise eest, mis kõik rikastavad ülikooli pakutavate mitmekesiste valimisringkondade elu.

Albany State University , mis on Albany State University liige Gruusia ülikoolisüsteemist, tõstab oma kogukonda ja piirkonda, pakkudes nii Albany kui ka strateegiliselt paiknevate filiaalide saitidel laia valikut kraadiõppe, bakalaureuse-, magistri- ja tunnistuste programme. ja võrgus. Ülikool valmistab ette õpetamise ja õppimise tippkvaliteedi, et üliõpilased saaksid tõhusalt panustada globaalselt mitmekesist ühiskonda, kus teadmised ja tehnoloogia loovad võimalused isiklikuks ja professionaalseks eduks. ASU austab ja tugineb oma institutsionaalsete eelkäijate ajaloolisele juurtele, kellel on pühendumine ligipääsule ja tugev liberaalne kunstipärand, mis austab kõigi vormide mitmekesisust ja annab kõigile õpilastele edu saavutamiseks vajaliku aluse. Ülikooli õppejõud, personal, üliõpilased ja administraatorid moodustavad loovate stipendiumide, teadusuuringute ja avaliku teenistuse kaudu strateegilised liidud nii ühiskonnas kui ka mujal, et edendada ühiskonna ja majanduse arengut, mille tulemuseks on paremad elukvaliteedid Gruusia edelaosas ja väljaspool seda.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Albany

    College Drive,504, 31705, Albany

Küsimused