Keystone logo
© Carrianna Field
Escuela Albufera

Escuela Albufera

Escuela Albufera

Sissejuhatus

Asub L'Albufera National Park, meie akadeemia on suur võimalus, et õppida hispaania keelt Hispaanias. Loodus on kõik umbes, ja saate nautida peatuv meie luksus puidust valmistatud suvemajad, harmoonias keskkonnaga. Mitte ainult me ​​pakume hispaania lugu, vaid ka pakume võrreldamatu puhkus, õppida, lõbutseda ja osaleda inimestega teistest riikidest ja kultuur.

Kultuur vahetus koht Valencia on siin!

Albufera School pakub teile erinevaid vaba aja tegevusi nagu matkamine, paella kokandus muidugi bike rentimine, salsa tantsu tunnid ja linnaekskursioone. Või kui soovite, võite lihtsalt lamada päikese käes ja nautida värsket sangria kuigi võttes suplust meie soe rannad või saate lõõgastuda pärast hea siesta meie eraujumisbasseinide palmipuu all.

Kõik need omadused teevad Albufera School mitte ainult keelt koolis, kuid ideaalne saatus puhata ja nautida ja avastada natuke lähemalt Valencia ja Hispaania.

Meie kool asub imeline loodus, L'Albufera National Park, El Saler.

El Saler on linnaosa Valencia, vaid 5km kaugusel linnast. See on valdkond, millel on suur looduspärandit ja ideaalne koht leida nii, kosmopoliitne ja traditsiooniline, pool Valencia ja süveneda juured selle ilusa kultuuri.

Elukorralduse:

Asukohad

  • Valencia

    Carrera Del Riu 556 El Saler, 46012, Valencia

    Programmid

      Küsimused