Keystone logo
Aldersgate University

Aldersgate University

Aldersgate University

Sissejuhatus

Aldersgate College - Iirimaa filiaali ülikooli ajaloolise 50-aastane Aldersgate University (AU), Filipiinid.

Aldersgate College asutati 1965. aastal registreeritud ja akrediteeritud valitsuse Filipiinid alla komisjoni Higher Education (Elluviija), Association of Christian koolide, kolledžite ja ülikoolide Federation of akrediteerimise asutuste Filipiinide, Kanada Nõukogu tehnikute tehnoloogid, International Ülikoolide Assotsiatsiooni, Rahvusvahelise Assotsiatsiooni Metodisti koolid, kolledžid ja ülikoolid. Sageduselt 13. aastal Filipiinidel. Loetletud WHED [IAU]

Meie missioon Universidad Aldersgate loodi arendada võimu põhjusel, et vabastada inimesed teadmatusest, vaesusest ja lootusetusest ning anda neile võimalus alustada oma teekonda sotsiaalse ja majandusliku ümberkujundamise ja vaimne lunastust.

Meie visioon "21. sajandi Ülikooli muutes ülemaailmse võrgustiku õppijad valgustatuse, juhtimine ja inimese teenistuses."

Meie eesmärgid Vastavalt eespool Missioon ja visioon, et:

Harida üksikisikute mõelda ja tegutseda eetiliste juhid ja vastutavad kodanike globaalne kogukond. Sisendavad kriitiline ja innovaatilist mõtlemist, tehnoloogia sõnaosavus, multikultuurse oskused ja vastutustundlike kodanike jooksul globaalne kogukond; Pakkuda taskukohaseid, paindlikke, õppija-keskne, koostööl ja multikultuurse haridusprogrammid kasutades Online Haridus Management Systems ja Resources toetuseks õppemeetodite, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele kvaliteetne haridus, professionaalne licensure ja praktika. Paku karjäärivõimalusi ja rände kanalite võrgustiku kaudu riigiüleste institutsioonide, professionaalne gildide ja akrediteerimise agentuurid.

Asukohad

  • Solano

    Aldersgate College, Inc. Burgos St., 03702, Solano

    Küsimused