Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Allen University

Allen University

Allen University

Sissejuhatus

Loodud välja Aafrika Metodisti Episkopaalkirik (AME) kirikSoov õpetada äsja vabanenud orje Allen Ülikool asutati 1870. aastal kui era-, Kristlane, Liberal Arts, Ajalooliselt Black Kolledž ja ülikool (HBCU).

dtyka

Allen Ülikool on oma nime saanud Richard Allen, Asutaja AME kirik. Allen ÜlikoolTunnustatud kui esimene ülikooli Lõuna-Carolina asutatud Afroameeriklased hariduse afroameeriklastest, On ka esimene ülikooli nime saanud Afro-Ameerika. Kuigi esialgu keskendus Allen Ülikool koolitasin ministrid ja õpetajad, ülikool on aastate jooksul kasvanud koolitada ja varustada lõpetajate teiste akadeemiliste valdkondades. Ülikool on pühendunud pakkuma kvaliteetseid õppekeeleks oma õpilastele.

Pühendatud õppeedukus

Täna Allen Ülikool kasvanud pakkuda 21 kontsentratsiooni kaheksa akadeemilise peamiste äriühingute, sealhulgas matemaatika ja loodusteaduste, humanitaaria, ärijuhtimine, religioon ja sotsiaalteadused. Iga liige meie õpetamise teaduskonna on magistrikraadiKoos paljude sisaldavad PhD kraadid. üliõpilased Allen Ülikool nautida kokkuhoidev õpikogukond pühendatud õppejõud ja juurdepääsu reaalmaailma kogemusi. Kui sa samm jala ülikooli, siis saab osa Allen pere.

Asukohad

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

Küsimused