Keystone logo
© Carrianna Field
Allwomen

Allwomen

Allwomen

Sissejuhatus

Usume, et igasugune taust on õige taust, et saada tehnikas naiseks. Seetõttu kujundame oma programmid teie jaoks vahemikus 0–100 ning pakume juhendamist ja abi algusest lõpuni. Sest teie minevik ei tohiks olla takistuseks teie tulevases karjääris!

Meie programmide kaudu õpetame teile, kuidas saada teie püüdluste põhjal andmeteadlaseks, tootejuhiks või UX-i disaineriks. Iga klass on kohandatud meie õpilaste enda huvidega ja on inspireeritud lahenduste otsimisest tegelikele probleemidele. See kulmineerub võimalusega luua oma projekt, mida juhivad teie isiklikud kired.

Praegu puudub naistel turvaline ja positiivne keskkond, kus iga inimene saaks vabalt üksteiselt (ja koos) õppida. Sellepärast otsustasime luua akadeemia, mis pakub seda ruumi spetsiaalselt naistele. Kuid me armastame endiselt oma liitlasi, kes on oodatud meie üritustele ja erilistele üritustele!

Meie programmid on välja töötanud ja õpetanud professionaalsed naissoost tehnoloogiaeksperdid, kes valmistavad teid ette oskuste omandamiseks, mida vajate oma tehnoloogiakarjääri edukaks saavutamiseks. Tehnika tulevik vajab rohkem naisi - ja selle saavutamiseks oleme siin.

Asukohad

  • Barcelona

    Av. de Francesc Cambó, 17, 08003, Barcelona

    Programmid

      Küsimused