Keystone logo
Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Sissejuhatus

Lühidalt informatsioon hariduslik organisatsioon:

Pedagoogikaülikoolis on haridussüsteem linna ja serva spetsialistid eri profiilid, koolituse õpetajatele, kasvatajatele, psühholoogid, logopeedid, õpetajad täiendavad hariduse. Lisaks AltGPU koguneb võimalikku arengut piirkonnas, mis moodustab serva õpetajad koolides, mille eesmärk on edendada kultuuri- ja haridusliku aluse ühiskonna, koolitada ja harida tulevaste inseneride, arstide, kultuuritöötajad.

Nüüd rohkem kui kuus tuhat õpilast õppima AltSPU. Tööalast koolitust ülikooli viiakse läbi vastavalt haridusprogrammid bakalaureusekraadi programmi. AltGPU regulaarselt avatud uute erialade, mis vastavad nõuetele korda ja ühiskond: "Töökorraldus noortega", "Kehakultuuri" (treener), "Vene keele ja kirjanduse töö puuetega lapsed" ja teised. Pedagoogikaülikool on üks väheseid ülikoole piirkonnas, kus mitmed eelarve rahastatud kohti mitte ainult püsib stabiilsel tasemel, kuid ka suureneb, mis muidugi meelitab taotlejaid.

Koos õpperuumid rakendatakse humanitaarabi programmide, sotsiaalse tsüklit, valdkonnas ökonoomika ja juhtimine, kunst ja kultuur, teenindus, infotehnoloogia ja arvuti insener.

In AltGPU on kaks väitekirja volikogude: väitekiri nõukogu eriala «üldpedagoogika, Pedagoogika ajalugu ja haridus (pedagoogikadoktor)", "teooria ja meetodid Professional Education (pedagoogikadoktor)" ja pardal "germaani keeled", mis on ainus omataoline territooriumil Siberi ja Kaug-Ida föderaalringkonnad.

Asukohad

  • Barnaul

    Ulitsa Molodezhnaya,55, 656031, Barnaul

    Küsimused