Keystone logo
AMD Akademie Mode & Design

AMD Akademie Mode & Design

AMD Akademie Mode & Design

Sissejuhatus

AMD Akademie Mode & Design pakub rahvusvaheliselt tunnustatud koolitusprogramme moe, disaini, meedia, kommunikatsiooni ja juhtimise alal. Loova kui ka ettevõtlusele suunatud noorte edendamine ja toetamine on AMD Akademie Mode & Design põhiline strateegiline fookus enam kui 30 aastat kestnud pühendunud haridustegevuse alal. Me koolitame paindlikke ja avatud spetsialiste, kellel on kogemused ja teadmised, aga ka võimekus interdistsiplinaarseks ja terviklikuks lähenemiseks rahvusvahelistele loomemajandussektorites.

AMD tähistab innovatsiooni, interdistsiplinaarset lähenemist, õppe- ja teadustöö kvaliteeti, praktilist olulisust ja individuaalset karjääriarengut. Akadeemial on viis ülikoolilinnakut Saksamaa olulistes loomepaikades Hamburgis, Düsseldorfis, Münchenis, Berliinis ja Wiesbadenis.

Akadeemia kõrghariduse osakond on ühendatud Freseniuse rakenduskõrgkooliga ja sellest on saanud disaini osakond, AMD moekooli ja AMD disainikooli õppeüksus.

AMD kasutab oma rahvusvahelist võrku. Intensiivne koostöö ja praktilised projektid rahvusvaheliste moespetsialistide, disainerite, teadlaste ja brändijuhtidega annavad üle 30 aasta kõrgeimal kvaliteedistandardil põhineva õppimisvõimaluse.

Sissejuhatus nii tööstusesse kui ka praktilisse semestrisse on informatiivne ja põnev. Tuntud ettevõtted on näiteks Calvin Klein, hessnatur, Peek & Cloppenburg, Marc O'Polo, Walt Disney ja paljud teised.

Alates 2016. aastast on AMD rahvusvahelise moetehnoloogia sihtasutuse (IFFTI) regulaarne liige ja kuulub seetõttu moetööstuse juhtivate õppeasutuste ülemaailmsesse võrgustikku disaini, tehnika ja moodi valdkonnas.

AMD on juba koolitanud üle 5000 vilistlase. Lõpetajad asusid edukalt äri tegema ise või töötavad selliste nimekate kaubamärkidega nagu Alexander McQueen, Hermes, Vogue, InStyle, Cosmopolitan, Porsche ja Zalando.

Kogemus välismaal ja rahvusvaheline koostöövõrgustik partnerülikoolidega

AMD-l on arvukalt partnerlussuhteid tunnustatud rahvusvaheliste ülikoolidega, näiteks Berkeley kolledžiga New Yorgis / USA, Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) Milanos / Itaalias, Euroopa ettevõtluse ja juhtimise kolledžiga (ECBM) Londonis / Suurbritannia, London Moekolledž (LCF) Londonis / Suurbritannias, Vancouveri saare ülikool Vancouveris / Kanadas, Pekingi tavaülikool Zhuhais / Hiinas, Hongiki ülikool Soulis / Lõuna-Korea, Universiteit Antwerpen Antwerpenis / Belgias, Hogeschool Gent, kunstikool ( KASK) Belgias Gentis ja New Design University (ND) St Pöltenis (Austria).

AMD osaleb ka Erasmuse programmis ja pakub sellega seoses atraktiivseid sponsorlusvõimalusi välismaal toimuvatele praktikatele ja poolaastatele ELis.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

 • Hamburg

  Alte Rabenstraße 1, 20148, Hamburg

  • Düsseldorf

   Karl-Friedrich-Klees-Str.10, Platz der Ideen, 40476, Düsseldorf

   • Munich

    Infanteriestraße 11a/ Haus E2, 80797, Munich

    • Berlin

     Jacobowitz Hof Pappelallee 78/79, 10437, Berlin

     • Wiesbaden

      Moritzstraße,17a, 65185, Wiesbaden

      Küsimused