Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Sissejuhatus

Ameerika Ühendriikide konsortsium (ACU) on akrediteeritud kõrgkoolide rühm, millel on head programmid ja funktsioonid. Selle liikmed teenivad tuhandete rahvusvaheliste üliõpilaste haridusvajadusi kogu maailmast. ACU pakkumiste ulatus on mitmekesine ja kaugeleulatuv, ulatudes doktorikraadi ja doktoriõppeprogrammidest paljudes valdkondades, sealhulgas arenenud teaduse, inseneriteaduse ja tehnoloogia ning erinevate programmide nagu raamatupidamise, inseneri, õiguse, ärijuhtimise, tekstiili, toitumise ja spordimeditsiin. ACU ei puuduta ainult tugevaid akadeemilisi programme. Rahvusvahelised õpilased õitsevad rahvusvahelises hariduses pühendunud institutsioonides, mida tõendavad ressursid - inimesed, rajatised, tugiteenused jne - nad sellele pühenduvad. See kohustus tuleneb missioonist, mitte ainult selleks, et aidata rahvusvahelistel üliõpilastel koolis paremini õppida, vaid kasutada oma panust Ameerika õpilaste akadeemiliste ja õpikeskkondade rikastamiseks. Samuti pärineb ACU institutsionaalsetest programmidest, et saata Ameerika tudengid teistesse riikidesse õppima; nende kultuuriline õpe viib nad paremini ülemaailmsete kodanike ja kaasõpilaste juurde rahvusvaheliste üliõpilastega, kui nad pöörduvad tagasi. Ameerika ülikoolide konsortsium (ACU) hõlbustab rahvusvahelist üliõpilaste vastuvõtukoolitust üliõpilastele ja bakalaureuseõppe programmidele oma liikmesasutustes, mis pakuvad laia valikut suurepäraseid akadeemilisi programme ja teenuseid. Inglise keeleoskuse saavutamiseks ja uue akadeemilise ja kultuurikeskkonnaga kohanemise tagamiseks õpilastele pakub INTERLINKi keskusi igal ülikoolilinnakus.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

ACU ASUKOHAD

ACU Locations Map

LIIKMED

Valparaiso Ülikool Valparaiso Ülikool (Valpo) on eraõiguslik ülikool, kus on 4500 Ameerika ja rahvusvahelisest üliõpilast USAst ja 40 riigist kogu maailmas. Valpo on järjekindlalt üks Midwest'i tippkõrgkoolitesse kuuluvatest USA ülikoolidest, kes pakuvad parimat hinda. Valpo on olnud pikk ja uhke traditsioon, et tervitada rahvusvahelisi üliõpilasi kõigist kultuuritraditsioonidest ja taustast. Ülikool pakub üliõpilastele ja õppejõududele tõelise rahvusvahelise hariduse edendamiseks mitmeid programme, mis hõlmavad üliõpilasi ja õppejõude kultuuridevaheliste dialoogide, kultuurivahetuste, välismaal õppimise ja õppimisvõimaluste osas. Valpo asub Chicagos vaid ühe tunni vältel turvalises ja sõbralikus linnas 31 000 linnas.

Greensboro Põhja-Carolina Ülikool Greensboro Põhja-Carolina Ülikool (UNCG) on väljakutse, toetav ja kaasatud kogukond, mis erineb teistest ülikoolidest, kuna meie jagatud väärtus on "Tee midagi üldist". Me määratleme tipptaseme mitte ainult mida me meelitame, ja nende saavutuste kõrge taseme, vaid ka nende sisukad panused. Olles veendunud, et kõik oleme võimelised, oleme loonud ainulaadse koostöö- ja kaasavuskeskkonna, mis toob huvi ja kirge. Meie mitmekesine kogukond ühendab endas mõistmise, et klassiruumis õppetundidest kaugemale ulatuva tähtsusega on see, kuidas neid edasi viia, et muuta meie karjäär ja kogukonnad paremaks. Kultuuridevahelise ja rahvusvahelise kogemuse ja perspektiivide integreerimine igasse õpilase õpikogusse on UNCG ülemaailmne ülikool, kus iga rassilise või etnilise identiteedi, vanuse või taustaga inimesed saavad teadlikult oma ja erinevatest kultuuridest hinnata. See on aktiivselt kaasatud õpilaste, õppejõudude, personali ja vilistlaste ühendus, mis on rajatud avatud dialoogile, jagatud vastutusele ja austusele iga liikme eraldi panuses.

St. Ambrose'i ülikooli St. Ambrose'i ülikool (SAU) on akrediteeritud ja põhjalik ülikool, mis on tuntud oma pühendumuse eest akadeemilisele kompetentsusele, vabade kunstidele, sotsiaalsele õiglusele ja teenustele. Kõrgemate piirkondlike ülikoolide seas pakub SAU enam kui 70 õppevaldkonda, mille tulemuseks on bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraad. Kõige sagedasemad bakalaureuseõppe valdkonnad rahvusvahelistele üliõpilastele on insenerindus, infotehnoloogia, äri ja juhtimine. Kõrgkoolilisel tasemel programmid, millel on kõrge rahvusvaheline registreerimine, on raamatupidamise magister, ärijuhtimise magister ja infotehnoloogia juhtimise magister.

Indiana State University Indiana State University (ISU), avaliku doktoriõppe ülikool, mis pakub bakalaureuse ja magistri kraadi rohkem kui 100 peamistes ettevõtetes, annab õpilastele suurepäraseid haridusvõimalusi, parandab elukvaliteeti, levitades teadmisi juhendamise ja uurimise kaudu ning edendades loomingulisi ja teaduslikke programmeerimine.

Montana Riiklik Ülikool Montana Riiklik Ülikool asub ühes USA kõige tähelepanuväärsemates kolledži seadetes. See pakub kõiki eeliseid suurema ülikooli sõbralik kogukond väiksemate ülikoolilinnak. MSA asutati 1893. aastal terviklikuna riikliku maa-toetusasutusega, mis kuulub 50 maailma kõige tehnoloogilisemalt arenenud ülikoolini. Tema 16440 üliõpilast 722 on rahvusvaheline 75 erinevast riigist. MSU madala üliõpilaste ja õppejõudude suhe on 19: 1, mis muudab professorite ligipääsetavuse ja pakub praktilisi õppimisvõimalusi. MSU üliõpilased saavad uurida oma huve, omandada uusi perspektiive ja omandada dünaamilise tuleviku ülesehitamiseks vajalikud professionaalsed saavutused.

Seattle Pacific University üliõpilased valivad Seattle'i Vaikse ookeani ülikooli (SPU) oma rangete akadeemikute, toetava kogukonna, silmapaistva Seattle'i asukoha ja nägemuse kultuuri kaasamiseks ja maailma muutmiseks. SPU on kristlik ülikool, kus on üle 4000 kõrghariduse ja bakalaureuseõppe üliõpilased 39 riigist ja 45 riigist. SPU lõpetajad on tuntud pädevusest ja iseloomust, tuues positiivseid muutusi kogu maailma kogukondades.

INTERLINKi keelekeskused Edu tänapäeva maailmas nõuab kultuuridevahelist pädevust ja tõhusaid suhtlusoskusi. Teise keele, eriti inglise keele oskus on ülioluline rahvusvahelistele üliõpilastele ja ettevõtjatele. Selleks pakub INTERLINK ainulaadset õppekava, mis on inspireeritud õppeteooriatest, uurimistööst ja praktilistest rakendustest. INTERLINKi kogemus võimaldab õppijatel aktiivselt osaleda mitmesugustes keele-, akadeemilistes ja kultuuridevahelistes seadetes. Individuaalseid vajadusi ja edusamme jälgitakse hoolikalt ja kogu selle protsessi vältel saavad õppijad julgustust, toetust ja abi. INTERLINK pakub üliõpilastele täieliku juurdepääsu kõigile rajatistele ja paljudele akadeemilistele teenustele, kaasa arvatud abistamine neile asutustele tingimusel, et nad asuvad ülikoolide ülikoolilinnakutes. Lisaks saavad üliõpilased kohtuda Ameerika tudengite ja professoritega, auditeerida või võtta krediiti ja omandada ülikoolilinnakute elu. Kogu õpilaste viibimise ajal aitavad pühendunud teaduskonnad ja personal aidata neil oma isiklikke, kultuurilisi ja akadeemilisi probleeme.

UNCGMAIN03

Tingimuslik sissepääs

Akadeemiliselt kvalifitseeritud üliõpilased, kellel ei ole inglise keele oskust, võidakse tunnistada ACU liikmesorganisatsiooniks tingimuslikult, kui nad osalevad INTERLINKis enne akadeemilise õpingu algust. Pärast programmi edukat lõpuleviimist ja tingimuste täitmisel, mis on täpsustatud ACU liikmesorganisatsiooni esialgses tingimusjuurdepääsukirjas, võib neid lubada tavaliste üliõpilastena. Mõned ACU liikmesülikoolid nõuavad, et üliõpilased esitaksid täidetud taotlusvormid, eelnevalt osalenud koolide ametlikud ärakirjad, finantsdokumendid ja soovituskirjad. Teised ülikoolid vajavad ainult üliõpilase tingimusliku vastuvõetavuse üle otsustamiseks ametlikke ärakirju. Kõikidel juhtudel on üheks tingimuseks kas konkreetse TOEFL-i või IELTS-skoori saavutamine või INTERLINK-programmi lõpuleviimine. Ülikoolidele suunatud abi on kõigile INTERLINKi üliõpilastele tasuta saadaval.

Asukohad

 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, Ameerika Ühendriigid

   • Bozeman

    Bozeman, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused