Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

Sissejuhatus

Ameerika inglise Instituut on intensiivne inglise ja Test ettevalmistamine keskus, mis aitab välisüliõpilased parandada oma inglise ja saada skooriga nad vajavad siseneda USA kolledžis või ülikoolis. Samuti aitab spetsialistid, et parandada oma inglise ja omandada uusi oskusi, et edendada oma karjääri. Meie programmid aitavad õpilastel parandada oma inglise kiiresti, et nad saaksid oma eesmärke saavutada ning unistused.

Miks Õpilased Vali Ameerika inglise Institute

Õpilased valida American English Institute, sest me pakkuda väike, dünaamiline klassi sõbralik instruktorid ja töötajad. Sertifitseeritud ESL instruktorid muuta õppimist lihtne ja õpilased usaldust kõikide inglise keele oskust kiiresti.

Meie asukoht

AEId asub kaunis Lõuna-California linna Riverside, mis asub vaid 90 km kaugusel Los Angeles. Õppimine Riverside tähendab õpilast lihtne juurdepääs Lõuna-California rannad ja parimaid turismisihtkohti sealhulgas Disneyland, Universal Studios ja LA Lakers ja Clippers korvpalli mängud. Riverside pakub õpilastele turvalist õpikeskkonda rohke kaubanduskeskused, restoranid ja harrasteita avastada pärast klassis.

Ameerika inglise instituudi väärtused

Luua kvaliteetseid õppekava Hoolitseda hea juhendamise üliõpilastele Pakkudes erandlik tugiteenused, sealhulgas võimalused teenus õppimise ja kooliväliste tegevuste, samuti homestay paigutuse Luua õpikeskkond, mis on täpsed ja osalemine ohutu ja nauditav atmosfäär Austades kõiki, aus ja naermine sageli Osutada ühte-oon-üks katse ettevalmistamisel TOEFL, IELTS, GRE, GMAT spetsiaalselt rahvusvahelistele üliõpilastele

Asukohad

  • Riverside

    5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

    Programmid

      Küsimused