Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
American Film Institute

American Film Institute

American Film Institute

Sissejuhatus

Ameerika Filmiinstituut on Ameerika lubadus säilitada pärandit kinos, au kunstnikud ja nende tööd ning harida järgmise põlvkonna jutuvestjad. Nagu mittetulunduslik hariduslik kunsti organisatsioon, AFI tagab juhtpositsiooni filmi ja televisiooni ning on pühendatud algatusi, mis tegelevad mineviku, oleviku ja tuleviku üle liikuva pildi kunsti. AFI Arhiiv ja AFI Kataloog mängufilmi säilitada pärand Ameerika filmipärandi tulevastele põlvedele, Mis sisaldavad haruldast materjali kogu ajaloos liikuva pildi ja koostamise autoriteetne rekord esimese 100 aastat Ameerika filmi.

AFI kiitusega filmi ja televisiooni kunstnikud ja nende tööd korraldades erinevaid aastaste programmide ja ürituste, sealhulgas AFI elutööauhinna ja AFI AUHINNAD. AFI elutööauhinna jäänud kõrgeim autasu karjääri filmi ja näitab tohutu võim ja filmikunsti. AFI auhinnad, instituudi 21. sajandi filmi ja televisiooni almanahh, tähistab silmapaistvamaid filme ja telesaateid aasta ja loometiimidel nende taga konkurentsivõimetu atmosfääri. AFI tervitab filmitegijad ja filmifriike jaoks film näitustel kogu aasta jooksul; AFI DOCSEsitleb viie päeva rahvusvaheline dokumentaal- ja on ainus festival USA pühendatud linastused ja sündmused, mis ühendavad publik, filmitegijad ja poliitika liidrid Washingtonis; AFI Silver Teater ja kultuurikeskus pakub aastaringselt programmeerimine Washington, DC piirkonnas; AFI FEST esitatud Audi, instituudi presentatsioon parim festival filmid aastas ning võimaluse meister filmitegijad ja arenevate kunstnike tulla koos publikule südames Hollywood. AFI FEST on ainus festival oma väärikus, mis on tasuta avalik. AFI'S tähelepanuväärne 100 aasta ... 100 FILMID nimekirjad uuesti klassikaline Ameerika filmide miljoneid kinosõpradele üle kogu maailma.

AFI koolitab uue põlvkonna jutuvestjad juures AFI Konservatooriumis, Mis on järjekindlalt tunnustatud kui üks maailma top filmikooli. Konservatooriumis koostööl, käed-tootmise keskkond rõhku jutustamise boasts tunnustatud vilistlaste hulgas Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick ja paljud, palju rohkem. AFI konservatooriumi pakub kaheaastase Master of Fine Arts kraadi kuus erialadel: operaatoritöö, lavastus, toimetamine, tootmine, tootmine Disain ja filmistsenaariumi.

Maineka hoolekogu eesotsas Sir Howard Stringer, ja juhatus eesotsas Bob Daly koos president ja tegevjuht Bob Gazzale, koosneb võtmefiguuridega meelelahutus, äri ja akadeemiliste ringkondade, mis suunavad AFI. Nagu mittetulunduslik hariduslik organisatsioon, tugineb helde rahalist toetust liikuva pildi kunsti entusiastid nagu sa rahastada oma programme ja algatusi. Hakka AFI liikmeks juba täna ja mängida oma osa säilitamisel ning samuti muuta Ameerika filmi ajalugu.

Asukohad

  • Los Angeles

    American Film Institute 2021 North Western Avenue, CA 90027-1657, Los Angeles

Küsimused