Keystone logo
American University

American University

American University

Sissejuhatus

American University kasutab stipendiumi, õppimise ja kogukonna jõudu ja eesmärki, et mõjutada meie muutuvat maailma. Jätkusuutlikkusest sotsiaalse õigluse ja teadusteni – Aafrika Liidu õppejõud, üliõpilased, töötajad ja vilistlased on muutuste tegijad.

1893. aastal asutatud American University on silmapaistev eraasutus, mis asub riigi pealinnas Washingtonis. Konkurentsivõimeliselt tugeva interdistsiplinaarse fookuse, poliitikapõhiste akadeemiliste programmide ning mõjukate üliõpilasaktivistide ja vilistlastega AU pakub seitsmest koolist enam kui 135 magistriõppe programmi.

Ülikool on piisavalt väike, et saaksite tunda end nähtuna, ja piisavalt suur, et meelitada ülikoolilinnakusse ajaloolisi tegelasi, et kaasata meie kogukonda oluliste küsimustega. American University on tuntud teadlaste põlvkondade ettevalmistamise poolest, kellest saavad riiklikud ja rahvusvahelised avalik-õiguslikud juhid ja muutuste esindajad kogu meie ülemaailmses kogukonnas.

Missioon

Teadmiste edendamiseks, intellektuaalse uudishimu edendamiseks, kogukonna loomiseks ja eesmärgi-, teenimis- ja juhielu tugevdamiseks.

Visioon

American University on juhtiv üliõpilaskeskne teadusülikool, kus kirglikud õppijad, julged juhid, kaasatud teadlased, uuendajad ja aktiivsed kodanikud vallandavad koostööl põhineva avastamise jõu. Teeme koostööd peamiste organisatsioonidega Washingtonis, DC-s, piirkonnas ja kogu maailmas, et parandada inimeste olukorda, õppida paljudest kogemustest ja praktikakohtadest, luua sisulisi muutusi ning tegeleda ühiskonna praeguste ja esilekerkivate väljakutsetega.

Ülikooli omadused

  Sisseastumised

  Rahvusvahelised üliõpilased

  Inglise keele oskus

  Asukohad

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  Küsimused