Keystone logo
American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

Sissejuhatus

Esimene Ameerika stiilis, inglise keel, kunsti õppeasutus Ida-Euroopas, American University Bulgaarias (AUBG) on unikaalne segaettevõte kehtestatud toel USA ja Bulgaaria valitsused, Avatud Ühiskonna Instituudi ja ülikooli Maine.

AUBG on erakapitalil, ei mittetulunduslik institutsioon. Õppemaks ja eraisikute annetustest, samuti stipendiumid, finantseerida oma õppetegevust. See avas oma uksed 1991. aasta septembris koos esimese aasta klassi 208 õpilast ja 16 täistööajaga õppejõud.

Sellest ajast peale on elav linn Blagoevgrad edela Bulgaaria muutunud haven akadeemilist, loovust ja kultuurilist mitmekesisust. Tänapäeval 1100 uudishimulikud, pühendunud ja andekaid õpilasi enam kui 40 riigist tulevad kokku, et elada ja õppida toetav ja turvaline ühendus ja kasta end meie esmaklassilise Ameerika kunsti haridus.

Maailmatasemel teaduskonna liikmed on pärit top koolid viiel kontinendil luua uuenduslikke ja reaalse maailma õppimise keskkond, mis on Euroopas ainulaadne. Kogu kunst, humanitaar-, äri ja tehnoloogia, AUBG õpilased saavad vabalt valida oma valdkondade uuringu ja kehtestada oma õppekava.

Nad areneda uudishimulik ja kaastundlik juhid, loov probleemide lahendajad ja vastutab maailma kodanikud. Meie õpilased on maine edu oma karjääri ja õpinguid, paljud toimub maailma juhtivate koolide ja tööandjate ning kõik hinnatava liikmed meie Tihe ülemaailmse võrgustiku vilistlased.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Blagoevgrad

    AMERICAN UNIVERSITY IN BULGARIA - SOFIA Elieff Center for Education and Culture 1 Universtitetski Park St., Studentski Grad,

Programmid

    Asutus pakub ka:

    Küsimused