Keystone logo
American University of Barbados

American University of Barbados

American University of Barbados

Sissejuhatus

American University of Barbados meditsiinikool oma ülikoolilinnakuga, mis asub Wildeys, Barbados, on populaarne valik, kui vaadatakse läbi Kariibi mere meditsiini õppimise võimalused. AUB pakub oma õpilastele põhjalikku meditsiiniõppekava ja kvaliteetset haridust. Meditsiinikooli on akrediteerinud CAAM-HP ja Barbadose akrediteerimisnõukogu (BAC). Samuti on see loetletud Maailma Meditsiinihariduse Föderatsiooni (WFME) ja Rahvusvahelise Meditsiinihariduse Edendamise Sihtasutuse (FAIMER) poolt meditsiinikoolide maailma kataloogis. Seega on AUB kraadiõppe tunnustatud kogu maailmas.

AUBi eeskujulik haridusmudel hõlmab integreeritud USA-põhist õppekava koos ulatusliku USMLE ettevalmistuse, uurimisprogrammide ja kogukonnapõhiste üritustega mitmekultuurilises keskkonnas, mis õpetab õpilasi erinevates akadeemilistes ja erialastes distsipliinides, tuues kaasa laiema vaatenurga ja rikkama õppimise kogemus. Programme juhivad pühendunud ja kogenud õppejõud, kes ühendavad ranged klassiruumis juhendamise juhendamisega. AUB kasvatab oma õpilasi pädevateks tervishoiuteenuste osutajateks ja kuna tema kraadid on ülemaailmselt tunnustatud, avab see Pathways paljudele riikidele. Meditsiinikooli õppekava on eeskujuks innovatsioonile, kasutades kõrgtehnoloogilisi õppevahendeid ning selle geniaalse entusiasmi eesmärk on harida noori meditsiinilõpetajaid ja valmistada neid ette järgmise põlvkonna tervishoiujuhtidena. Kliinilise teadusprogrammi (rotatsioonid) ajal osalevad õpilased järelevalve all olevas patsiendihoolduses, pöörates läbi erinevaid meditsiinilisi erialasid. AUB vaatab pidevalt läbi võimalusi laiendada meie õpilaste kliinilist kokkupuudet Ameerika Ühendriikides ja teistes riikides.

Klassiruumis õppimine vastab reaalse maailma kogemustele, mis täiendavad kursuste tööd praktiliste kogemustega meie ülikoolilinnaku kogukonnakliinikus. See annab õpilastele võimaluse suhelda patsientide ja teiste tervishoiutöötajatega nende meditsiinitee algusest peale. Kogu uuringu vältel pannakse suurt rõhku professionaalsuse ja humanismi omaduste arendamisele ning pühendumisele kogukonnale ja kultuurilisele mitmekesisusele.

AUB pakub õpilastele platvormi terviklikuks arenguks, samas kui selle soodne keskkond hõlbustab nende kohanemist Kariibi mere kultuuriga. Lisaks kvaliteetse hariduse pakkumisele püüab AUB tagada, et tema õpilased kasvavad akadeemiliselt, professionaalselt ja sotsiaalselt. Need omadused, mida me usume, näevad varsti, et American University of Barbados areneb kui üks kõige nõutumaid nimesid meditsiinivaldkonnas ja tõuseb ka Kariibi mere meditsiinikoolide edetabeli redelil. Kool järgib terviklikku vastuvõtuprotsessi, kus vastuvõtukomisjon hindab tulevasi õpilasi nende akadeemiliste ainepunktide alusel. Jooksva vastuvõtupoliitikaga võetakse taotlusi vastu aastaringselt, klassid algavad vastavalt jaanuaris, mais ja septembris.

Moto

"Teadmised kogu eluks"

Visioon

AUB soovib toota maailmatasemel kompetentsiga meditsiinilõpetajaid, kes on emotsionaalselt ja kultuuriliselt tundlikud, et neid saaks väärtustada ja austada vastutustundlike kodanikena. Ülikooli eesmärk ei ole mitte ainult toota häid kliinilisi teadmisi omavaid arste, vaid ka sisendada neile eetikat ja väärtusi, mille abil nad saavad oma patsiente inimliku puudutusega ravida.

Missioon

AUB püüab pakkuda maailmatasemel meditsiiniharidust täiustatud ja uuendusliku tehnoloogiaga keskkonnas, mis soodustab tänuväärset uurimist, inimeste tundlikkust ja koostööuuringuid, mille eesmärk on vähendada inimeste kannatusi ja valu.

Põhijooned: Miks valida AUB

 1. Struktureeritud integratsiooni metoodika
  Õpetamine struktureeritud integratsiooni metoodika ja probleemipõhise õppe kaudu.
 2. Meditsiiniliste mängude keskus
  3D -animatsiooni, simulatsiooni ja meditsiinimängude keskus.
 3. Stipendiumid
  Taskukohane tasu MD programmi eest koos stipendiumivalikutega.
 4. Mitmekesine üliõpilaskond
  Mitmekesisest üliõpilaskogukonnast koosneva asutuse õppimise kogemus, mis võimaldab teadvustada erinevaid kultuuripraktikaid.
 5. USA heakskiidetud õppekava
  USMLE keskendus USA stiili ja heakskiidetud õppekavaga õpetamisele.
 6. Kliinilised rotatsioonid
  Kliinilised rotatsioonid USA -s ja teistes riikides.
 7. Meditsiinitöötajad
  AUB üliõpilased saavad praktiseerida meditsiinitöötajatena kõikjal, pärast nende valitud riigi nõuetekohast läbivaatamist.
 8. Meditsiiniline luba
  Arstiluba USA ja teiste riikide lõpetajatele pärast USMLE STEP 1 ja 2 edukat läbimist.
 9. MCI sõeluuring
  India päritolu AUB lõpetajad saavad pärast MCI sõeluuringus osalemist Indias meditsiinitöötajatena tegutseda.
 10. Raamatud ja ajakirjad
  Juurdepääs veebiraamatus rohkem kui 10 000 raamatule ja ajakirjale.

Asukohad

 • Bridgetown

  Bridgetown, Barbados

  Küsimused