Keystone logo
American University Kunstide magister politoloogias
American University

Kunstide magister politoloogias

Washington, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1922 / per credit

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Washington, DC on teie klassiruum

AU avalike suhete kooli politoloogia magistrikraad valmistab teid ette konkureerima ja juhtima poliitilisel areenil - Capitol Hillil, poliitilistes kampaaniates ja mittetulundusühingutes, mõttekodades või konsultatsioonifirmades. Saate oma teadmisi kampaania juhtimise, avalike suhete propageerimise ja poliitilise protsessi analüüsimise vallas.

Poliitika ja poliitika kunst ja teadus

See kraad annab teile sellised kriitilise mõtlemise oskused, mis on hädavajalikud valitsussüsteemide lahkamiseks ning poliitilise tegevuse ja käitumise analüüsimiseks. Meie õpilased õpivad poliitika kujundamise kunsti koos poliitika teooria ja praktikaga erinevates poliitilistes süsteemides. Meie pühendunud õppejõud aitavad teil uurida sise- ja välispoliitika vastasmõju ning tärkava turumajandusega riikide linna- ja maaarenguga seotud probleeme, samuti demokratiseerumist ja poliitilisi muutusi. Veelgi enam, teil on võimalus uurida, kuidas Ameerika poliitiline süsteem mõjutab avalikku poliitikat ja poliitilist käitumist.

Kohandage programm vastavalt teie huvidele

Meie põhiõppekava kaudu uurivad meie õpilased politoloogia keskmes olevaid kriitilisi küsimusi, rakendavad riigiteaduste teooriaid reaalsete probleemide lahendamisel ning valdavad empiirilise uurimistöö kavandamist, hindamist ja kvantitatiivseid meetodeid. Ameerika, võrdleva ja rakenduspoliitika kolm kontsentratsiooni võimaldavad teil keskenduda oma õpingutele teie huvialale. Keskendumine on ideaalne viis teadmiste valdkondadele tuginemiseks ja nende teadmiste tutvustamiseks oma CV-s, veebiportfoolios, LinkedInis ja muudes sotsiaalmeedia profiilides.

Excel poliitikaareenil

Meie asukoht riigi pealinna südames suurendab meie rikkalikku akadeemilist õppekava ja võrratut võimet ühendada õpilasi ekspertidega. Kui teie klassiruum on Washington, saate kogemusi omandada Capitol Hillil, täitevvõimu juures ja K Streetil. Meie õpilased kogevad poliitikat nii teaduse kui ka professionaalse praktikana. Kui soovite täna omandada oskused ja teadmised, et saada homse üheks juhtivaks poliitikapraktikuks, on avalike suhete kooli riigiteaduste magistrikraad teie jaoks koht.

Õppekava

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused