Keystone logo
American University Magister filmi- ja meediatootmise alal
American University

Magister filmi- ja meediatootmise alal

Washington, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1922 / per credit

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Olge veenev visuaalne jutuvestja

AU ülikooli kommunikatsioonikool filmi- ja meediatootmise magistriõppes annab teile professionaalsed oskused filmi-, video- ja digitaalmeedia vallas edukaks karjääriks meediatööstuses. Esimesel aastal saate ametliku ülevaate meediatootmisest, et saaksite teisel aastal keskenduda oma oskuste baasi täiustamisele.

Programmi paindlikkus võimaldab teil uurida mitmesuguseid video- ja filmitegemise aspekte või arendada välja eriteadmisi. Kogemuslikud õppimisvõimalused, nagu LA intensiivne, praktika riiklikes meediaettevõtetes ja intensiivne semester Prahas on vaid mõned paljudest võimalustest, mida peate oskuste arendamiseks väljaspool klassiruumi. AU meedia ja sotsiaalse mõju keskus ning keskkonnafilmide tegemise keskus pakuvad erikursuseid, seminare ja linastusi , mis rikastavad teie siinseid kogemusi.

Kommunikatsioonikool vaatab lõpetajate avaldusi jooksvalt läbi, kuni programmid jõuavad võimsuseni.

Meie filmi- ja meediatootmise magistrikraadi pakutakse nii täis- kui ka osalise tööajaga. Üldiselt eeldatakse, et õpilased täidavad 36-krediiditunnise programmi 24 kuu jooksul. Esimese aasta üliõpilased peavad osalema meie filmi- ja meediakunsti alglaagris juuli lõpus - augusti alguses enne esimest semestrit. Boot Camp õpetab teile tootmiseks olulisi ehitusplokke. Keskendudes digitaalsele oskuste komplektile, teete praktilisi harjutusi, et saada varustusega kursis ja õppida tundma SOC programmide ootusi.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused