We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

Sissejuhatus

AMLOTUSE KURSUSED

Üldine ESL

Selle kursuse eesmärk on arendada õpilaste võimet mõista ja toota Ameerika inglise keele põhilisi helisid, sõnavara ja lausemustreid.

Akadeemiline ESL

Akadeemilise ESL -i kursuse eesmärk on arendada akadeemilist lugemis- ja kirjutamisoskust paljude lugemismaterjalide ja esseede arendamise kaudu.

Intensiivne äriline inglise keel

Selle kursuse eesmärk on arendada õpilaste võimet mõista ja kasutada äri- ja töökoha terminoloogiat tõhusaks suhtlemiseks ärikeskkonnas.

Valikkursus

Ameerika kultuur, praegused sündmused

Valikkursuste eesmärk on keskenduda üliõpilastele, kes toimivad edukalt inglise keeles, teatud eesmärkidel. Valikkursused laiendavad teie huve ja pakuvad tunde, mis on mitmekülgsed ja kultuuridevahelised ning lineaarsed.

iBT TOEFLi ettevalmistuskursus

Selle kursuse eesmärk on edasi arendada õpilaste võimeid ja usaldust TOEFL iBT eksamite ja testide tegemise strateegiate vastu. Pakume TASUTA arvutipõhist TOEFL iBT pilketesti.

TESOL sertifikaatide programm

TESOL Certificate programmi eesmärk on pakkuda üksikisikutele, kes on huvitatud ESL -i või EFL -i põhioskuste ja -strateegiate õpetamisest, klassiruumis edukaks. Programm varustab õpilasi keele omandamise alusega, ESL -i metoodikaga ja valmistab neid ette täiendavateks õpinguteks või kutsealaseks arenguks.

Asukohad

  • New York

    500 8th Ave, 909, 10018, New York

Küsimused