Keystone logo
Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Sissejuhatus

Liituge eduka andekate ja visiooniliste ettevõtete kogukonnaga. Üheskoos teeme digitaalse majanduse tööpõhise õppe pioneeriks.

Meie lähenemisviis ja metoodika põhinevad põhitegevusel – täielikul haridusprogrammil. Pakume interaktiivseid ja kogemuslikke õppimiskogemusi.

Me ei kasuta traditsioonilist klassiruumi lähenemist. Ei eksameid, ei loenguid ega õpetajaid. Selle asemel keskendume tööturul nõutavate valdkonna (tehniliste) ja juhtimisoskuste hankimisele, aitame teil praktiliste ülesannete ja projektide kaudu koostada portfoolio ning ühendada teid selles valdkonnas vahetu kogemusega juhendajate ja mentoritega.

Õpikogemuse uuendamine on järgmine:

Programmidest väljaspool olevad Pathways

Valmistuge helge tehnika tulevikuks. Valige üks meie soovitud pärast karjääri Pathways .

Campus Anywhere

Ülim paindlikkus - meie digitaalse ja kogemusliku õppeplatvormi abil saate teada, kus te viibite.

Õppimine kogu inimese jaoks

Kapteni tehnilised oskused, inimeste ja juhtimisoskuste parandamine, meeskonnatöö ja suhete loomine.

Meie talendi Pathways

Õppige harjutades ja teenige tööpõhise ülikoolikraad. Liituge meie Talent Acceleratoriga, et hõlbustada sisenemist Hollandi ja Euroopa tööturule.

Lühidalt

Meie ainulaadne õppemetoodika võimaldab teil oma haridust omandada, kui oskate:

 • Nädala töötoad
 • Nädala tegevuste õppimisrühmad
 • Tööpõhised projektid ja ülesanded
 • Nõustamine vastavalt vajadusele
 • Kaks kuud, ülikoolilähedased linnahallid

Kas Amsterdam Tech tehnikaõppe kogemus sobib teile?

Kas ma pean minema ülikoolilinnakule?

Ei, meie veebiplatvorm ja osalise tööajaga töötoad/tegevusõpperühmad/mentorlus võimaldavad teil õppimise ajal töötada.

Üks asi, mida ma tõesti soovin oma hariduses, on keegi, kes teab oma asju ja teeb koostööd minuga.

Amsterdam Tech on seotud sotsiaalse õppimisega, kus teil on võimalus liituda õppijate, mentorite ja juhendajate kogukonnaga töötubade, mentorlus- ja tegevusõpperühmade kaudu.

Ma ei ole akadeemiline - ma olen rohkem käekäiku. Kas see kool sobib mulle?

Meie rõhuasetus projektipõhisele õppele muudab selle lihtsaks ja ligipääsetavaks inimestele, kelle tugevus on praktilise õppega.

Amsterdam kui sõlmpunkt

Amsterdam on üks Euroopa kolmest kõige kiiremini kasvavast majanduspiirkonnast. Amsterdami majandusnõukogu partneri ja TechConnecti asutajaliikmena oleme pühendunud ülemaailmsete tehnoloogiliste talentide toomisele Amsterdami piirkonda.

Akrediteerimine

Rahvusvaheline akrediteerimine

Amsterdam Tech on akrediteeritud rahvusvaheliste koolide, kolledžite ja ülikoolide akrediteerimisteenistuse (ASIC) poolt, mis on sõltumatu asutus, mis pakub akrediteerimisteenuseid sõltumatutele, täiend- ja kõrgkoolidele.

ASIC-akrediteering aitab õpilastel ja vanematel teha teadlikuma valiku. Samuti aitab see koolil, kolledžil, ülikoolil, koolituse pakkujal või kaugõppe pakkujal näidata rahvusvahelisele üliõpilaskonnale, et tegemist on kvaliteetse õppeasutusega.

Amsterdam Tech pakub ainepunkte ja kraade valideerimispartnerluse kaudu European Leadership Universityga, mis tegutseb kultuuri- ja haridusministeeriumi ning Põhja-Küprosel Nikosias asuva kõrghariduse planeerimise, hindamise, akrediteerimise ja koordineerimise nõukogu heakskiidul. Kuigi antud kraadid on rahvusvaheliselt tunnustatud ja Euroopa kraadidena akrediteeritud, ei anna need Hollandi kõrghariduse ja teadusuuringute seaduse (WHW) alusel Hollandi kohalikku kraadi.

ASIC rahvusvaheliselt akrediteeritud asutus

197675_Accredited-Logo-Large-2023-2025.jpg

Amsterdam Tech on akrediteeritud rahvusvaheliste koolide, kolledžite ja ülikoolide akrediteerimisteenistuse (ASIC) poolt, mistõttu on see asutuse esimene rahvusvaheline akrediteering.

ASIC on Ühendkuningriigis asuv sõltumatu kvaliteeditagamisasutus, mis on spetsialiseerunud hariduse pakkujate kvaliteedi hindamisele kogu maailmas. See tegutseb enam kui 60 riigis ning teeb hariduse kvaliteedi tõstmiseks koostööd valitsuste ja institutsioonidega. Neil on kogu maailmas haridusasutuste süsteemide hindamiseks kehtestatud ranged kriteeriumid.

2023. aasta Real Leaders Impact Awardsi võitja

197676_2023RLImpactAwards_WinnerLogo1-1024x1007.png Amsterdam Tech on nimetatud 2023. aasta Real Leaders Impact Awards võitjaks. Ülemaailmne auhind, millega tunnustatakse organisatsioone nende tõelise pühendumuse eest jätkusuutlike muutuste tekitamisel maailmas. Ülikool valiti välja selle kohustuse alusel edendada eetilise juhtimise, jätkusuutlikkuse ja mitmekesisuse kultuuri, andes seeläbi üliõpilastele väärtuslikke oskusi ja teadmisi, mis valmistavad neid ette edukaks karjääriks üha enam omavahel seotud globaalses ühiskonnas.

QS Starsi 5 tärni auhind

197679_5star-qsraing.png Juhtiva ülemaailmse hariduse reitingu- ja edetabeliagentuur QS Stars on Amsterdam Tech omistanud veebipõhise õppe 5 tärni reitingu. See auhind tunnustab Amsterdam Tech erakordset pühendumust pakkuda õpilastele üle maailma kvaliteetset veebiharidust. Amsterdam Tech veebiprogramme on hinnatud mitme kriteeriumi alusel, sealhulgas õpetamise kvaliteet, õpilaste tugi, veebipõhised ressursid ja hindamismeetodid.

CRKBO registreeritud asutus Hollandis

177762_crkbo_instelling.jpg

Amsterdam Tech on ametlikult tunnustatud ja registreeritud CRKBO-s (Centraal Register Kort Beroepsonderwijs). CRKBO (Hollandi “Centraal register Kort Beroepsonderwijs”) on lühikutsehariduse keskregister.

Sellesse registrisse pääsevad ainult haridusasutused, mis tegutsevad Hollandi valitsuse kehtestatud maksuseadusandluse kvaliteedikoodeksi ja eeskirjade ning Euroopa Liidu kvaliteetse kutsehariduse suuniste raames.

Registreerumine toimub alles pärast seda, kui Hollandi valitsuse määratud sõltumatu asutus (CPION-Centrum Post-Initieel Onderwijs või Post-Initial Education) on edukalt läbinud auditi.

Tunnustatud ja loetletud NARCISes

177763_narcis-logo.png Amsterdam Tech teatas uhkusega, et seda tunnustatakse ELi teadusasutusena, millel on teadusuuringute sponsori staatus vastavalt direktiivile (EL) 2016/801, ning see on loetletud ka riiklikus akadeemiliste uuringute ja koostöö teabesüsteemis (NARCIS). NARCIS on juhtiv Hollandi teadusuuringute andmete ja publikatsioonide veebiportaali andmebaas. See indekseerib ulatuslikke andmekogumeid ja väljaandeid, sealhulgas suurt osa avatud juurdepääsuga töödest.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Amsterdam

  Amsterdam, Holland

 • Famagusta

  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 99500, Famagusta

  Küsimused