Keystone logo
Anadolu University

Anadolu University

Anadolu University

Sissejuhatus

1958. aastal asutatud Eskişehiri majandus- ja kaubandusteaduste akadeemia oli Anadolu University alus. Akadeemia asendati 1982. aastal Anadolu University , mis on tänapäevase, dünaamilise ja innovaatilise asutusena saanud väärilise koha mitte ainult Türgi, vaid ka kogu maailma suurimate ülikoolide seas. Eskişehiri kesklinnas, mis on tuntud kui teaduse, kultuuri ja noorsoo linn, asub ülikoolilinnakus 12 teaduskonda (bakalaureuseõpe) - neist kolm pakuvad kaugõpet, 3 rakenduskooli - üks neist on muusika- ja draama, 2 kutsekooli (assotsieerunud), 6 kraadiõppeasutust - neist neli on kraadiõppe ja kraadiõppe tasemel ning 30 teaduskeskust.

Anadolu University on olnud eesrindlik asutus mitmel rindel. Neist olulisim on kaugõppe süsteemi rakendamise edukus. Täna on kolme kaugõppe teaduskonna üliõpilaste koguarv üle 2 miljoni. Selle süsteemi väljatöötamise edukust on eeskujuks võtnud paljud asutused erinevates riikides.

Oma tipptasemel tehnoloogiaga varustatud osakondades on Anadolu University oma õppejõududega, kes püüavad olla oma ala parimad ja pühendavad kogu oma aja üliõpilastele, teinud kõvasti tööd, et valmistada oma õpilasi ette selle loomingulises ja dünaamilises osas parimaks õppe seaded.

Asukohad

  • Eskişehir

    Yeşiltepe, Yeşiltepe Mahallesi, Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü Rektörlük Binası, 26470 Tepebaşı/Eskişehir, Turkey, , Eskişehir

    Küsimused