Keystone logo
Anaheim University Online

Anaheim University Online

Anaheim University Online

Sissejuhatus

Anaheim Ülikool on teerajaja Internetis kõrgharidusasutatus asutati aastal 1996, selle haldushooned asub Anaheim, California. Anaheim Ülikool on akrediteeritud Kaugõppe Akrediteerimise komisjoni (DEAC). UNIVERSITYKaudu oma state-of-the-art Internetis näost-näkku õppe keskkond, pakub võimalusi õpilasi üle maailma suhelda kuulsamaid eksperdid oma valdkonnas, võimaldades neil nii edasi oma teadmisi ja laiendada nende ametialast oskusi kasutajasõbralik ja interaktiivne keskkond. Anaheim Ülikool pakub online programmid inglise õpetajahariduse ärijuhtimine, rahvusvaheline äri, säästva majandamise, ettevõtluse ja filmitegemise.

Anaheim Ülikool on pühendunud oma moto, "Õpilased Esiteks alati." Teie ja teie huvides on meie esimene mure. Meie eesmärk on pakkuda õpilastele üle maailma võimaluse saada kvaliteetset haridust samal ajal tõstes oma karjääri. Taskukohane õppemaksu võimaldab õpilastel maksma muidugi muidugi, sest need lähevad läbi programmi, mis võimaldab palju lõpetaja ilma võla või õppelaenu.

Missioon

Anaheim Ülikoolis loodi unikaalne, uuendusliku ja jätkusuutliku kõrgharidusasutatus vastama haridus vajadustele mitmekesine ja globaalse üliõpilaskonna kaudu akadeemilisi programme kõrgeima kvaliteediga. Pühendatud õpilasekeskne filosoofia, Anaheim University teeb kõrgharidust kättesaadavaks kvalifitseeritud üliõpilastele kogu maailmas nii online ja ülikoolilinnakus uuring.

Anaheim Ülikool Eesmärgid

Kasutades ära võimalusi läbi uusim tehnoloogiliste uuenduste, Anaheim University on mõeldud globaalset institutsiooni multikultuurse perspektiivi programmid, mille eesmärk on rahuldada oma mitmekesise üliõpilaskonna. Selle saavutamiseks Anaheim Ülikooli eesmärgid on järgmised:

 • Excellence akadeemilise juhendamise kaudu suuniseid ja teadmisi pühendatud teaduskonna
 • Kasutamine uute ja usaldusväärsete tehnoloogiate
 • Deployment tehnoloogial põhinevad õppematerjalid
 • Kohtumine hariduslike erivajadustega õpilastele, pakkudes juhendmaterjalid programmid muidu kättesaamatu neile õpilastele, sest juurdepääs, kulu või tööplaani
 • Pakkumine instructional keskkond, kus õpilased saavad aktiivselt rolli õppeprotsessid
 • Toetus akadeemilise keskkonna, kus õppejõud on võimalik pakkuda parima kvaliteediga haridusprogrammid
 • Regulaarne muidugi ja programmi hindamine ja hindamise kvaliteedi tagamiseks õppekava

Asukohad

 • USA Online

  1240 S. State College Blvd., 92806-5150, USA Online

  Küsimused