Keystone logo
Anant National University

Anant National University

Anant National University

Sissejuhatus

Ahmedabadis lopsakas rohelises ülikoolilinnakus asuv Anant National University on India esimene disainiülikool. See on pühendunud solidaaride kasvatamisele - inimestele, kes on oma mõtlemises revolutsioonilised, kuid lähenemisviisile orienteeritud lahendustele.

Indias ja kogu maailmas seisame silmitsi keeruliste probleemidega, nagu veepuudus, naiste ohutus ning muu hulgas maa ja vee reostus, mis nõuavad lahendamiseks koostööl põhinevat, multidistsiplinaarset ja uuenduslikku lähenemist. Ananti Anant National University (AnantU) usub kirglikult, et disainerid saavad töötada sektoriteüleselt ja rakendada oma disainimõtlemise oskusi, et leida praktilisi lahendusi tänapäeva kõige kriitilisematele probleemidele. Ülikool on pühendunud disainihariduse diskursuse muutmisele, muutes selle multidistsiplinaarseks, tööstusele oluliseks ning keskendudes jätkusuutlikkusele ja disainmõtlemisele.

Oma ainulaadse pedagoogika kaudu kasvatatakse iga Anant Nationali õpilast lahenduslikuks - lahendustele orienteeritud mõtteviisiga revolutsiooniliseks mõtlejaks - ning teda julgustatakse oma isikliku õpitee rajamiseks.

Asukohad

  • Ahmedabad

    Ahmedabad, India

    Küsimused