Keystone logo
Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Sissejuhatus

Anda Sprachschule on tervitatav keelekool, kus õpetatakse väga erinevaid keeli väga lähedases ja sõbralikus õhkkonnas.

Meie kool koosneb kahest erinevast asukohast Berliini kõige kaugeimates linnaosades: Friedrichshein ja Prenzlauer Berg. Mõlemad eeslinnad näitavad Berliini metroo kultuuri ning on tuntud paljude pubide, kohvikute ja pargidest, et minna linnaküpsusest ja sebimisest.

Anda Sprachschules'is pakume täiskasvanutele ja ettevõtetele saksa, inglise, hispaania, prantsuse, itaalia ja portugali keelt. Meie õpetajad on kõik emakeelsed ja kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud ning neil on tõeline kirg keelte õpetamiseks. Andalal on teil võimalus õppida keeli väikestes rühmades, kus on keskmiselt 6 õpilast. Algusest peale on meie kaks põhifunktsiooni kommunikatsiooni ja tugeva grammatilise baasi. Me kasutame paindlikke õpetamismeetodeid ja pakume isiklikku tähelepanu, et kõik meie õpilased saaksid oma eesmärke saavutada ja kasutada oma koolis viibimise võimalust. Kõik meie kursused on seotud Euroopa keeleõppe raamdokumendiga.

Me tahame, et meie õpilased saaksid mitte ainult suhelda ja sallida sihtkeelt, vaid ka võimalust kogeda kultuurivahetust, sest me kindlalt kaalume uue keele õppimist rohkem kui lihtsalt keele enda õppimist. Selle integratsiooni soodustamiseks korraldame igal nädalal erinevaid kultuuritegevusi, et õpilased saaksid rohkem teada saada linna ja selle kultuuri kohta. Peale selle näeme, et see on suurepärane võimalus paremini üksteist tundma õppida. Pakume ka üliõpilastele majutust nii ühisruumides kui külalispäevadel, samuti on olemas iganädalane abiteenistus, kus pakume nõu ja nõuandeid saavatele õpilastele abi ja teavet.

Pakume laia valikut kursusi kogu päeva jooksul väga konkurentsivõimeliste ja taskukohaste hindadega. Samuti on võimalus võtta tasuta proovitunde. Külastage meid ja proovige seda!

Asukohad

 • Berlin

  Rigaerstr. 104 Friedrichshein, 10247, Berlin

  • Berlin

   Raumerstraße 21 Prenzlauer Berg, 10437, Berlin

   Programmid

    Küsimused