Keystone logo
Andong National University

Andong National University

Andong National University

Sissejuhatus

Oleme juhtiv innovatiivne ülikool.

Riiklik ja ka rahvusvaheline hariduskeskkond on kiiresti muutumas ning kõrghariduse innovatsioonist saab pidev väljakutse. Maailmatasemel innovatsiooni esirinnas on Andong National University õitsele jõudnud, võttes väljakutsetena võimalusi. Neljanda tööstusrevolutsiooni kohtudes püüame edendada haridust ja teadustegevust oma innovatsioonikultuuri kaudu.

Meie eesmärk on kasvatada tulevasi juhte.

Ülikoolihariduse lõppeesmärk on edendada muutuvate aegade jaoks vajalikke andeid. Andekus on läbi ajaloo tormide olnud mitmel kujul ja nii on see ka tulevikus. Nagu tehtud, Andong National University tulevaste juhtide arendamist aususe ja kirega õppimise vastu. Meie õpilased õpivad omama visiooni, mis on lai ja sügav, mõistma ja omaks võtma erinevaid väärtusi ning juhtima ekspertteadmiste loomingulist lähenemist. Seisame seega suure ülikoolina, mis tugevdab üliõpilaste pädevust ja juhib üleilmastumise ajastut.

Me täidame oma kutse rahvusülikoolina.

Meie üleskutse rahvusülikoolina on aidata kaasa nii kohalike kui ka rahvuslike kogukondade arendamisele ning teenida neid asjatundlike teadmistega. Oma missiooni täitmiseks edendame organisatsioonilist innovatsiooni, et parandada ülikooli juhtimist, hõlbustada loovat haridust riigi põhilise inimkapitali kogumi loomise kaudu ning tõhustada ka kohandatud koostööraamistiku abil teadus- ja tööstuskoostööd piirkondlikul ja ülemaailmsel tasandil. Loodame end kehtestada maineka rahvusülikoolina, mille üle nii rahvas, piirkond kui ka ülikooli liikmed saavad uhked olla.

Asukohad

  • Andong

    Andong, Lõuna-Korea

    Küsimused