Keystone logo
Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Sissejuhatus

Meist

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University on täieõiguslik, akrediteeritud mitteavalaiseline kõrgharidusasutus, mis areneb enneolematu jõuga. Ülikooli ajalugu võib olla lühike, kuid see on rikas ja osutub ülimaks edu looks. Alates praktiliselt nullist 2000. aastal on see asutus hingelisel määral arenenud. AFMKU algas 1998. aastal ideest, mis oli asutajate esivanemateks kujundatud. Järgmise sammuna asutas amet ministri akrediteeringu (2000) ja hakkas toimima renditud ehitistes erinevates asukohtades Krakowis. Selle akadeemiline pakkumine hõlmas 5 õppeainet (rahvusvahelised suhted, pereõpetus, turundus, juhtimine ja haldus) ning esimesel aastal registreeriti veidi üle 1200 üliõpilase, mis iseenesest oli üsna suur saavutus - see oli Poola esimene avaliku sektori kõrgharidusasutus, kes alustas sellist laialdast pakkumist.

Nüüd on see jõukas ja elav akadeemiline keskus, mis asub Poola suuruselt teises linnas, Krakowis, mis on tuntud erakordselt rikaste akadeemiliste traditsioonide pärast, mis kestavad juba üle 600 aasta. 6 teaduskonna raames pakume 21 õppeainet ligi 9 000 õpilasele. Oleme loonud oma kaasaegse ülikooli, mis koosneb ülikooli administreerimisest, suurepärasest õppevahendist, arvutiklassidest, kohvikust, kauplustest, arstikojast, spordisaalist, raamatukogust, üliõpilasorganisatsioonidest, tv-stuudiost, kunstigaleriidest, ülikoolihotellist ja rohkem Meie tehtud märkimisväärseid edusamme saab selgelt näha meie akadeemilise pakkumise väljatöötamisel, mis toimusid selle lühikese aja jooksul pärast asutamist.

Ülikoolilinnak on suurepärases asukohas, kus on hõlbus juurdepääs raudtee- ja bussijaamadele ning rahvusvahelisele lennujaamale. See asub Vistula pankade kesklinnas, mis on umbes kolm kilomeetrit metropoli ajaloolisest südamest - maailmaklassi vaatamisväärsused, vanalinn, on vaid kolmekümne minutilise jalutuskäigu kaugusel või kümne minutiga ühes sagedasemas kohas bussi- või trammitee teenused. Kaubanduskeskused, kaubanduskeskus, kinokompleks on jalutuskäigu kaugusel.

Asukohad

  • Kraków

    Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705, , Kraków

Küsimused