Keystone logo
鞍山师范学

鞍山师范学

鞍山师范学

Sissejuhatus

鞍山师范学instituut on täiskohaga bakalaureuseõppe ülikool, kus asub maailma esimene smaragdibudha, Aasia kuulsad kuumaveeallikad, maaliline maaliline Qianshan, silmapaistva turismilinna, tsiviliseeritud linnade Hua Baoyu linnas. -Anshani linn, Liaoningi provints .

Kool asutati 1958. aastal ja täiendati bakalaureusekraadini 1993. aastal. 2004. aastal läbis see haridusministeeriumi bakalaureuseõppe õpetaja kvalifikatsiooni. 2011. aastal kinnitati see hariduse magistrikraadi kraadiõppe üksusena. 2013. aastal kinnitati see Hiina valitsuse stipendiumide vastuvõtva asutusena rahvusvahelistele üliõpilastele Hiinas.

Alates kooli asutamisest 61 aastat tagasi on kool kinni pidanud kooli motost "mõlemad vabakunst, ühendades teadmisi ja tegevust" , on kinni pidanud koolis valitsevast filosoofiast " hariduskeskne, kvaliteedipõhine kool ja ühiskonnale teenimine" ning kinni pidanud " õpetamise , kohaliku ja rakenduskeskse juhtimise" koolijuhtimisest. Asukoha määramisel järgitakse kõigutamatult konnotatiivset arenguteed, mille keskmes on kvaliteedi parandamine, mis moodustab suurepärase koolipidamise traditsiooni ja koolitab ligi 100 000 silmapaistvat lõpetajat riikliku põhihariduse, majandusliku ehituse ja sotsiaalse arengu jaoks kogu emamaal. Esiosa.

Koolil on praegu 3 ülikoolilinnakut, pindala 750 000 ruutmeetrit, pindala 200 000 ruutmeetrit õppetöö ja teadustöö korraldamiseks. Seal on 16 keskkooli, 3 avalikku õppe- ja teadusosakonda ning 1 liitunud keskkool. Põhivara on 431 miljonit jüaani, millest õppe- ja uurimisseadmed on 129 miljonit jüaani. Raamatukogus on 1,116 miljonit raamatut.

Koolis on praegu 1133 õppejõudu ja töötajat, sealhulgas 760 täiskohaga õpetajat ja 468 dotsendi vanema tiitliga või kõrgemat. Liaoningi provintsi projekti "Sada talenti" valiti 5 inimest, sealhulgas 4 provintsi taseme õpetajate meeskonda, 3 provintsi taseme professionaalset juhti, 7 provintsi taseme õpetajaõpetajat, linnatasandi silmapaistva panuse eksperdid, juhtivad talendid ja kõrgetasemelised anded Seal on 5 inimest ja 58 juhendajat.

Praegu on koolis 7 magistrikraadi, sealhulgas koolieelne ja aineõpetus (keel, matemaatika, ideoloogiline ja poliitiline, keemia, inglise keel, füüsika). Seal on 51 täiskohaga bakalaureuseõppe spetsialisti (hõlmates 8 haridust, vabade kunstide, teaduse, kunsti, juhtimise, inseneri, õiguse ja ajaloo erialasid), 28 kõrgemat kutseõppeasutust ja 28 provintsi. Erinevat tüüpi õpilasi on kokku 18 239, sealhulgas 180 hariduse kraadiõppurit, 9170 üldist bakalaureuseõppe üliõpilast, 3445 üldkolledži üliõpilast ja 244 välistudengit. Moodustatud on kraadiõppe, bakalaureuseõppe, kutsehariduse, täiskasvanuhariduse ja rahvusvahelise üliõpilaste hariduse koordineerimine. Kooli struktuuri arendamine.

Koolil on praegu 1 provintsi tasemel esimese klassi bakalaureuseõppe mudeli major, 1 provintsi taseme mudeli major, 2 provintsi taseme mudeli peamist rakenduskeskse ümberkujundamise jaoks, 4 provintsi taseme ümberkujundamise arendamise pilootettevõtet, 33 provintsi taseme õpetamise saavutuste auhinda ja haridusministeerium Õppekomisjonil on 17 võtmekonstruktsiooni kursust, 17 provintsi tasemel kvaliteedikursust, 3 riikliku tasandi planeerimise õpikut ja 4 provintsi taseme kolledži üliõpilaste ülikoolilinnaku praktilise baasi.

Alates " kaheteistkümnendast viieaastasest kavast" on kool läbi viinud 357 provintsi tasemest kõrgemat teadusprojekti, sealhulgas 13 riiklikku projekti, nagu Riiklik Loodusteaduste Fond, Riiklik Sotsiaalteaduste Fond ja Riiklik Kunstifond. See on avaldanud põhiajakirjade kohal 985 artiklit, sealhulgas SCI, EI, CPCI jne otsisid ja kogusid 460 artiklit, peatoimetaja, osalesid 311 raamatu ja õppematerjali toimetamises. Koolis toimus "鞍山师范学tehnikakool", mis ilmus riigis.

Andekusõppe osas süvendab kool jätkuvalt talendikoolituse mudeli reformimist, tugevdab õpetajahariduse eeliseid ja edendab jõuliselt rakendustalentide koolitust. Kool kehtestab kindlalt mõiste " täistöötajate koolitus, täistööajaga haridus, mitmekülgne haridus" , rakendab igakülgselt tervikliku juhendajate süsteemi ja akadeemilise juhendaja süsteemi, viib ellu kolledži üliõpilaste vabatahtliku teenistuse " ajama moraalselt " ning edendab jõuliselt õpilaste teadmiste, võimete ja kvaliteedi kooskõlastamist. arendus. Viimastel aastatel on kooli ülikoolilinnaku kultuuritegevused, klassid, klubid ja üksikud õpilased järjest võitnud " Üheksanda kolledži ülikoolilinnaku kultuuri ehitamise silmapaistvate saavutuste auhinna", " Riikliku kõrgemate klasside rühm", " Ettevõtluse ühing 100 parima riigi", " Rahvusliku suurepärase kommunistliku noorsooliidu liige" ja muud autasud. Aasta-aastalt on suurenenud erinevatel teaduse ja tehnoloogia konkurssidel teaduslike uurimisprojektide, kirjastuste ja auhindade osavõtvate üliõpilaste arv. Üliõpilaste innovatsiooni- ja ettevõtluskonkursside auhindade arv ja tasemed on jätkuvalt tõusnud, kraadiõppe sisseastumiskatsete määr on aasta-aastalt kasvanud ning lõpetajate tööhõive määr on alati olnud umbes 95%.

Kool mängib täielikult humanitaar- ja kunstialade eeliseid, et aidata piirkondlikku linnakultuurilist ehitust. Tuginedes Liu Lanfangi kunsti uurimiskeskusele, riiklikule uurimiskeskusele ja Lireni kunstimuuseumile, uurige, sorteerige ja levitage piirkondlikke iseloomulikke kultuure nagu Qianshani kultuur, põhjapoolne keraamika, Anšani jutuvestmine ja tööstuspärand. Kool edendab aktiivselt tootmise ja hariduse integreerimist, kooli ja ettevõtte koostööd, teeb professionaalsete talentide koolitamiseks koostööd selliste tuntud ettevõtetega nagu Phoenix Education Group, ZTE Corporation ja Dane Group ning ühendab end aktiivselt piirkondliku kultuuri, turismi, spordi, tervise ja muude tööstusharudega ning sotsiaalteenuste võimekust on oluliselt suurendatud.

Kool viib läbi ulatuslikke rahvusvahelisi vahetusi ja koostööd ning propageerib aktiivselt rahvusvahelist koolitust. Siiani on kool sõlminud sõbralikud koostöölepingud enam kui 100 ülikooli ja haridusasutusega enam kui 20 riigis ja piirkonnas, sealhulgas Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Prantsusmaal, Hispaanias, Poolas, Venemaal, Austraalias, Uus-Meremaal, Nigeerias, Peruus, Jaapanis ja Lõuna-Koreas. Sisulisi vahetusi ja koostööd on tehtud paljudes aspektides, näiteks vahetus, õpetaja-õpilase vahetus ja kultuurivahetus. " Hiina valitsuse rahvusvaheliste üliõpilaste stipendiumi vastuvõtva asutusena Hiinas" on kool koolitanud üle 3500 pika- ja lühiajalise välistudengi enam kui 20 riigist.

Viimastel aastatel on kooli sotsiaalne mõju jätkuvalt laienenud. See on kohalike kolledžite riikliku õpetajahariduse liidu aseesimehe üksus, kõrgemate tavaliste kolledžite piirkonna " Three North" kooperatiivüksus , provintsi lasteaia direktorite koolitusbaas, provintsi õpetaja kutseoskuste koolituse uurimisbaas ning provintsi kultuuri ja kunsti Vahetusbaas. Kool on järjestikku pälvinud ka aumärke nagu " esimene partii natsionaalsotsialistlike põhiväärtuste kaasehitamise ja hariduse baase", " Liaoningi provintsi ideoloogiline ja moraalse ehituse näidiskool" ja " Liaoningi provintsi kõrgem kollektiiv õppimiseks Hiinas" .

Tulevikku silmitsi hoides hoiab kool kõrgel Xi Jinpingi mõtteid Hiina eripäradega sotsialismi kohta uuel ajastul, rakendab täielikult Hiina Kommunistliku Partei 19. rahvuskongressi vaimu ja rakendab täielikult riikliku hariduskonverentsi vaimu. Pingutage sarnaste asutuste seas kõvasti kohalike kõrgetasemeliste rakenduslike ülikoolide nimel, millel on õpetajate hariduse eripära!

Asukohad

  • Anshan

    Ping'an Street,43, , Anshan

    Küsimused