Keystone logo
Antonio de Arevalo Technological   Foundation (Fundación Tecnológica Antonio de Arevalo TECNAR)

Antonio de Arevalo Technological Foundation (Fundación Tecnológica Antonio de Arevalo TECNAR)

Antonio de Arevalo Technological   Foundation (Fundación Tecnológica Antonio de Arevalo TECNAR)

Sissejuhatus

Antonio de Arévalo ülikooli sihtasutusel UNITECNAR on vastuvõtu-, registreerimis- ja akadeemilise kontrolli koordineerimine, mille kaudu viiakse läbi, aspirantuuri ja jätkatakse uute üliõpilaste klassifitseerimist ja valimist, kes soovivad astuda asutuse pakutavatesse programmidesse bakalaureuse tasemel. haridus, andes teavet nende omaduste kohta ja saates meie taotlejaid nende registreerimis- ja registreerimisprotsessis, täpset teavet selle kohta esitatavate nõuete ja rahastamisvõimaluste kohta, mis on vajalikud nende edukaks vastuvõtmiseks institutsiooni.

Vastuvõtmise, registreerimise ja akadeemilise kontrolli koordineerimine on peasekretäri ja juriidilise sekretäri sõltuv sõltuvus, mis on kõigi üliõpilase CV -de dokumentide hoiulevõtt, mis moodustavad nende akadeemilise ajaloo alates nende registreerimisest kuni lõpetamiseni.

Vastuvõtmise, registreerimise ja akadeemilise kontrolli koordineerimine juhib UNITECNARi pakutavate akadeemiliste programmide reklaamimist kohalikul ja piirkondlikul tasandil austuse, vastutuse ja tõhususe raames, eesmärgiga pakkuda kvaliteetset teenust vastavalt ootustele meie aspirantidest.

Asukohad

  • Cartagena

    Calle 31,18B-55, 130001, Cartagena

    Küsimused