Keystone logo
Apollos University

Apollos University

Apollos University

Sissejuhatus

Apollos University loodi eesmärgiga pakkuda kõrgharidust kvalifitseeritud üliõpilastele, kes ei pruugi traditsioonilises ülikoolis osaleda või seda endale lubada. Ülikool asutati algselt 2004. aasta augustis mittetulundusühinguna. Hiljem mittetulundusühing suleti ja mittetulundusühing loodi 2005. aasta mais. Uus ülikool sai nimeks Apollos University of California, millel on „business business” (DBA) Apollos University .

Praegu Apollos Apollos University , Inc nime all Apollos on jäänud truuks oma esialgsele missioonile pakkuda kõrgharidust kvalifitseeritud üliõpilastele veebitehnoloogiate ja meediumite kaudu.

Tänapäeval on ülikoolis üliõpilasi kogu Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, aga ka Aafrikas, Aasias, Euroopas ja Lähis -Idas. Apollos teenindab töötavaid spetsialiste kogu maailmast, kes ei saaks oma töölt lahkuda, et registreeruda traditsioonilises telliskiviülikoolis.

Apollos University sai California osariigi eraõigusliku keskhariduse ja kutsehariduse büroolt (BPPVE) heakskiidu 2005. aasta juulis ning võttis seejärel oma esimese õpilase vastu 2005. aasta septembris. Hiljem otsustati kolida ülikool Great Fallsisse Montanasse ja sai 8. juulil 2016 Montana Regents Boardilt heakskiidu ülikoolilinnaku avamiseks Montanas Great Fallsis. Büroo Huntington Beach, CA suleti 30. septembril 2016 ja Montana kontor alustas tööd 1. oktoobril 2016.

DEAC akrediteering jäi kehtima ja VA heakskiitu uuendati Montanale alates 1. oktoobrist 2016. Apollos kiideti 7. detsembril 2016. aastal heaks SARA (State Authorization and Reciprocity Agreement) liikmeks. Täna on Apollos heaks kiidetud õpilaste õpetamiseks kõigis 50 USA osariigid ja Columbia ringkond.

Viimase paari aasta jooksul on ülikool edukalt kasvanud ja tõestanud end üliõpilaskeskse ülikoolina. Selle esimene lõpetamine toimus 2007. aasta juulis ning kõik lõpetajad on eranditult oma tööelus märkimisväärselt parandanud, tuginedes Apollos University kraadiõppe programmidest saadud teadmistele ja julgustustele. Jätkuvalt püüdleb kvaliteedi poole; direktorite nõukogu andis juhatusele loa taotleda kolmanda osapoole akrediteerimist. Apollos taotles akrediteerimist 2010. aastal ja sai akrediteerimise staatuse 2012. aasta jaanuaris. Nüüd on ülikool kaugõppe akrediteerimiskomisjoni (DEAC) akrediteeritud liige. DEAC on USA haridusministeeriumi poolt loetletud riiklikult tunnustatud akrediteerimisagentuurina.

Apollos University teenib uhkusega ka USA sõjaväelasi ja nende perekondi. (Pakume paindlikke, akrediteeritud veebiprogramme inimestele üle kogu maailma) Apollos University on heaks kiidetud mitmeks õppemaksu abiprogrammiks, mida pakub USA veteranide osakond. Järgmised Apollos kursused on registreerimiseks heaks kiidetud, kasutades ühte järgmistest programmidest:

 • Ärikorralduse doktor (DBA)
 • Ärijuhtimise rakenduskõrgkool (AAS)
 • Bakalaureusekraad ärijuhtimises (BSBA),
 • Infotehnoloogia bakalaureus (BSIT),
 • Sertifikaadiprogrammid erinevates ärikutsetes
 • Ärijuhtimise magister (MBA)
 • Magistrikraad organisatsioonijuhtimises (MSOM)

Tasud

Järgmised tasud ja tasud on kulud, mis võivad õpilastel tekkida konkreetsete kraadiõppekavade põhiõppekulude kõrval. Teenuste osutamisel võetakse tasu.

*Rahvusvaheline ärakirja hindamine $ 250.00 Ühekordne Apollos raamatukogu tasu $ 25.00 Ühekordne Apollos raamatukogu tasu (doktorikraad) $ 100.00
*Registreerimistasu (20% õppemaksust) maksimaalselt 200,00 dollarit (vt registreerimistasu kataloogis)
*Väljakutseeksam $ 250.00 Hiline registreerimistasu $ 25.00 Lõpetamistasu $ 50.00
*Täiendav transkriptsioonitasu 10,00 dollarit *Pangaülekande tasu (sissetulev või väljaminev) 25,00 dollarit
*Programmi muutmise tasu 50,00 dollarit
*Kursuse pikendamise tasu (2 nädalat) 50,00 dollarit
*Töölt puudumise tasu 50,00 dollarit
*Tagastatud tšeki tasu 25,00 dollarit
* Näitab tasusid, mida ei tagastata

Sisseastumised

Nendele kursustele registreerumine on MyCAA programmi raames saadaval nii veteranidele kui ka nende abikaasadele. Missioon Apollos University on akadeemiline kõrgharidusasutus, mis on pühendunud põhimõttele pakkuda kõrgeima kvaliteediga haridust taskukohase õppemaksuga üliõpilastele, kes soovivad suurendada oma karjäärivõimalusi ja parandada oma juhtimisoskusi. Meie programmid on üles ehitatud teadmiste edasiandmise, teadmiste rakendamise, kriitilise mõtlemise ja uurimisoskuste alusel. Apollos programme pakutakse kogu maailmas veebipõhise kaugõppe metoodika kaudu, mis on loodud vastama ülemaailmsete üliõpilaste vajadustele, pakkudes samal ajal meie õpilastele individuaalset teenust. Õpilane registreerub tundidesse igal semestril ja vastutab nende tundidega seotud õppemaksu tasumise eest hiljemalt esimesel päeval enne tundide kavandatud algust.

 • Bakalaureuseõpe 145,00 dollarit krediidi kohta
 • Magistriõpe 184,00 dollarit krediidi kohta
 • Doktoriõpe 217,00 dollarit krediidi kohta

Kõik bakalaureuseõppe kursused on 3 ainepunkti ja õppemaksu kogumaksumus kursuse kohta on 435 dollarit. Kõik peale ühe magistritaseme kursused on 3 ainepunkti ja õppemaksu kogumaksumus kursuse kohta on 552 dollarit. Enamik doktoriõppe taseme kursusi on 3 ainepunkti ja õppemaks 3 ainepunkti kohta on 651 dollarit. Siiski on neli 1 ½ ainepunkti suurust doktoriõppe seminari ja iga kursuse maksumus on 325,50 dollarit.

 • Hinnanguline assotsieerunud programmi kogukulu on 8775 USA dollarit (25 dollarit raamatukogutasu, 8700 dollarit õppemaksu (60 ainepunkti) ja 50 dollarit lõputasu).
 • Hinnanguline bakalaureuseprogrammi kogukulu on 17 475 USA dollarit (25 dollarit raamatukogutasu, 17 400 dollarit õppemaksu (120 ainepunkti) ja 50 dollarit lõputasu).
 • Magistriprogrammi hinnanguline kogumaksumus on 6883 USA dollarit (raamatukogu tasu 25 dollarit, õppemaks 6808 dollarit (37 ainepunkti) ja 50 dollarit lõpetamise tasu).
 • Doktoriprogrammi eeldatav kogukulu on 13 387 USA dollarit (100 dollarit raamatukogutasu, 13 237 dollarit õppemaksu (61 ainepunkti) ja 50 dollarit lõputasu).

Stipendiumid ja rahastamine

Õpiku toetus

E-raamat Õpikud antakse üliõpilasele enamiku kursuste jaoks tasuta Apollos University õpikutoetuse kaudu. Õpikutoetus katab e-raamatu õpiku maksumuse.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Great Falls

  600 Central Avenue, Suite 215

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused