We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Arabian Gulf University

Arabian Gulf University

Arabian Gulf University

Sissejuhatus

Arabian Gulf University asutati 1979. aastal Bahreini Kuningriigis, et toetada Pärsia lahe koostöönõukogu (GCC) riikide inimarengu vajadusi ja lahendada piirkonna sotsiaalmajanduslikke probleeme. Selle aluseks oli veendumus, et ülikoolid ja kõrgharidus on üliolulised Pärsia lahe koostöönõukogu ühiskonna varustamiseks teadmiste ja oskustega, mis on vajalikud maailmamajanduses konkurentsivõimeliseks muutmiseks.

Selle valguses on ülikool pühendunud kaasaegsete ja uuenduslike akadeemiliste ja uurimisprogrammide pakkumisele, jäädes samas truuks oma araabia identiteedile ning tundlikule piirkonna kultuurinormidele ja islamiväärtustele. See eristub teistest riiklikest institutsioonidest, pakkudes eksklusiivseid programme ja kursusi Pärsia lahe koostöönõukogu riikide vajaduste rahuldamiseks ning nende tulevaste juhtide ja ekspertide arendamiseks erinevates ametivaldkondades.

Asukohad

  • Capital Governorate

    Capital Governorate, Bahrein

    Küsimused