Keystone logo
School of Architecture - Syracuse University

School of Architecture - Syracuse University

School of Architecture - Syracuse University

Sissejuhatus

1873. aastal asutatud Syracuse ülikooli arhitektuurikool kuulub järjekindlalt rahva parimate arhitektuurikoolide hulka. Kõige sagedamini tuuakse välja meie pühendunud ja mitmekesine õppejõud, välismaal õppimise võimaluste arv ja mitmekesisus ning riiklikult akrediteeritud erialased kraadiõppeprogrammid, mis annavad üliõpilastele tehnilisi oskusi ja kultuuriteadmisi, mis on vajalikud üha konkurentsivõimelisemal maailmaturul praktiseerimiseks. .

Stuudiokogemus, mis on meie programmide keskmes, keskendub loomeprotsessi intensiivsele uurimisele, mida toetavad kõige keerukamad lähenemised ajaloole ja teooriale meie valdkonna tulevikku teavitavate tehnoloogiate kontekstis. Kool pakub disainihariduse jaoks väga innovaatilist keskkonda, kus õpilased saavad kasu ulatuslikust suhtlusest teaduskonna mitteametlike ülevaadete ja mitteametlike suhtlustega.

Üliõpilaste ettevalmistamiseks globaliseerumise kujundatud maailma jaoks pakub Arhitektuurikool välismaal õpinguid semestrites Londonis ja Firenzes meie ülikoolikeskustes, kus töötab täiskohaga arhitektuuriteaduskond. Üliõpilastel on ka võimalus veeta semester New Yorgis asuvas ülikooli Fisheri keskuses, mis on moodne rajatis, mis avati 2013. aastal. Lühemad välismaal toimuvad õppeprogrammid on saadaval näiteks Taiwanis, Türgis, Jaapanis, Hiinas, ja India.

Kool toob ka maailmatasemel praktikud ja koolitajad õpetama ja loenguid pidama meie kodulinnakus, mida tõestavad meie külastatavad loengusarjad, kus osalevad tunnustatud arhitektid ja disainerid, ning meie külastuskriitikute programm, kus rahvusvaheliselt tunnustatud professorid juhivad ülikoolilinnakus ateljeesid. Viimase kümne aasta jooksul on arhitektuuripraktika dramaatiliselt muutunud, asetades arhitekti taas meie aja kõige määravamate küsimuste keskmesse.

Arhitektuurikool pole mitte ainult nende muutustega sammu pidanud, vaid meie õppejõud, töötajad, üliõpilased ja vilistlased on juhtinud ja juhivad jätkuvalt parema maailma loomiseks paremaid hooneid ja linnu. Kutsume teid külla ja meiega liituma. Michael räägib , Ph.D. Dekaan, arhitektuurikool

Kooli ajalugu

Ühe vanima programmina USA-s on Syracuse Architecture tagasihoidlikest algustest kasvanud, et saada tulevaste arhitektide koolitamisel riiklikuks juhiks. Koolil on rikkalik ja väljapaistev ajalugu, mis algas 1873. aastal, kolm aastat pärast Syracuse ülikooli asutamist, kui uue kaunite kunstide kolledži dekaan George Comfort Fisk lõi kaunite kunstide kolledži üheks uueks osakonnaks arhitektuuri. kes asutas New Yorgis Metropolitani muuseumi.

Osakond pakkus esialgu nelja-aastast programmi, mis viis arhitektuuri bakalaureuse kraadini, mis on esimene omataoline programm riigis. Dean Fisk võttis kasutusele maaliosakonna ja vabade kunstide kolledži professorite teenused. Samuti pöördus ta selliste kohalike arhitektide poole nagu Horatio Nelson White, Archimedes Russell ja Ward Wellington Ward ning palus neil õpetada arhitektuurilist disaini - ilma palgata.

Tuginedes kohalikele arhitektidele tasuta õpetamiseks, jätkus see ka 1900. aastatel, osaliselt kokkuhoiu tõttu, aga ka tavapärase tavana, mille eeskujuks oli Pariisi Ecole de Beaux-Arts, maailma juhtiv arhitektuurikool. See Kaunite Kunstide Kolledži arhitektuuriosakonna joondamine seadis disaini fookuse, mis kestab tänaseni. Esimesed arhitektuuri lõpetavad klassid olid väikesed - aastatel 1900–1922 omandas kraadi kraadi 74 õpilast. Frances Whipple Bigelowist sai esimene naissoost, kes kooli 1898. aastal lõpetas.

Arhitektuuriprogrammi kasvades seisis see silmitsi pideva väljakutsega leida piisavalt ruumi. Algusaastatel oli kaunite kunstide kolledži esimene kodu keelte saalis. See kolis vastvalminud Crouse'i kolledžisse 1883. aastal, seejärel Steele Halli 1908. aastal ja lõpuks äsja kujundatud katusealusesse Slocumi saali 1919. Slocumi kujundas 1895. aastal Kaunite Kunstide Kolledži lõpetanud Frederick Revels, arhitektuuri osakond aastatel 1902–1934 ning professor Earl Hallenback klassist 1897. Revels ja Hallenbeck kujundasid koos mitmeid Syracuse ülikooli maamärke, sealhulgas Carnegie raamatukogu, Archboldi staadion ning Bowne ja Lymani saalid.

I maailmasõja järgsel I perioodil hakkas Euroopa modernism imbuma Ameerika arhitektuurikoolidesse. Kuigi Syracuse ülikool tunnistas seda suundumust, rõhutasid nad jätkuvalt traditsioonilisemate, pragmaatiliste stiilide õpetamist. Sel perioodil mõistis ülikool, et nelja-aastane õppekava ei suuda arhitekti praktika jaoks piisavalt varustada.

1934. aastal toodi Columbia ülikoolist disaini õpetama Lemuel C. Dillenback. Peagi sai temast osakonna juhataja ja tema eestvedamisel lisati õppekavasse viies aasta lõputöö vormis, mis sisaldas ehitusjooniseid ja spetsifikatsioone ning mille lõpetamiseks oli vaja 184 ainepunkti. 1937. aastal loodi linnaplaneerimise ja teadusuuringute kraadiõppe programm.

1930. ja 1940. aastad tähistasid arhitektuuriprogrammi autonoomia algust. Kooli pragmaatilist tooni rõhutati pärast II maailmasõda, kui programmi ujutas üle 150 veterani. Olles murelik oma elu ja karjääri jätkamiseks, olid nad oma eesmärkide osas väga motiveeritud ja praktilised. 1957. aastal, kui Dillenback pensionile jäi, järgnes talle professor D. Kenneth “Doc” Sargent '27, kes nõudis dekaani tiitli ja volituste säilitamist. Nii sai kool Kaunite Kunstide Kolledžist eraldi üksus.

Silmapaistev praktik Sargent alustas õpetamist 1930. aastal ja mõjutas programmi järgmise neljakümne aasta jooksul sügavalt. Sargent hindas kõrgelt professionaalsust, aga ka laiemat vabade kunstide haridust. Ta uskus, et arhitektid peavad olema liidriteks saamiseks hästi haritud ning tema dekaaniajal loodi kuueaastane variant, mis andis B. Arki ja M. Arki kraadi.

60-ndate lõpupoole olid Syracuse ülikoolilinnakus üliõpilaste rahutused, mis avaldasid mõju arhitektuurikoolile. 1969. aastal astus Sargent dekaani kohalt tagasi. Teda järgnes rea näitleja- ja ajutisi dekaane ning lõpuks John Fisher, kes juhatas kooli dekaanina vaid paar aastat. Auhinnatud arhitekt, Frank Lloyd Wrighti ja Le Corbusieri autoriteet Werner Seligmann nimetati dekaaniks 1976. aastal ja seadis selge suuna järgmiseks tosinaks aastaks.

Kooli nähtavus ja rahvusvaheline maine kasvas külakriitikute programmi, loengute ja näituseseeriate loomise ning Firenze programmi loomisega 1980. aastal. 80-ndate aastate lõpus sai kool IBM-i toetuse peaaegu pooleks aastaks. miljonit dollarit, mis võimaldab Slocumis arendada multidistsiplinaarset arvutilaborit. 1990. aastal lahkus Seligmann dekaani kohalt ja naasis teaduskonda.

Firenze programm, mida sageli nimetatakse arhitektuuri õppekava krooniks, mängib bakalaureuseõppe kolmanda ja viienda aasta vahel strateegilist rolli. Virginia ülikooli endine õppetool ja abidekaan Bruce Abbey nimetati dekaaniks 1990. aastal. Syracuse ülikool, olles silmitsi demograafiliste muutuste põhjustatud suure eelarvekriisiga, hindas oma programme ja jõudis järeldusele, et kuna arhitektuurikool oli peamine kvaliteedikeskus, see väärib täiendavat tuge. Tõsteti palku, täiendati Slocumi saali, paigaldati uued arvutirajatised ja toetati teaduskonna uuringuid.

Arhitektuuritudengid olid paremad ülikooli vastuvõetute seas ning praktiline lähenemine õppetööle muutis kooli üliõpilaskeskse teadusülikooli mudeliks. Kaheteistkümneaastase ametiaja jooksul laiendas Abbey arhitektuuriprogrammi rohkemate humanitaarteaduste kursuste, valikainete ja mitmekülgsemate arhitektuuriliste vaatenurkade ergutamise kaudu. 2002. aastal lahkus Abbey dekaanist, et naasta täiskoormusega õppetöö juurde. Professor Arthur McDonald juhatas kooli järgmised kaks aastat ajutise dekaanina, samal ajal kui otsiti uut alalist dekaani. 2004. aastal asus Syracuse ülikooli arhitektuurikooli dekaani kohale Mark Robbins.

Kantsler Nancy Cantori juhtimisel said koolist ja ülikoolist Syracuse linnas märkimisväärsed jõud, mis aitasid luua linnalikumaks linnaks ja tihedamaks linnaks, õhutades samas nende kahe vaheliste piiride uurimist. Selle aja jooksul lisati haldusstruktuuri dotsent ning arendus- ja kommunikatsioonikohtade direktorid, et teenida kooli laienevaid vajadusi.

2007. aastal käivitati ülikooli Farraday keskuses Syracuse Architecture Londoni programm ja 2009. aastal tutvustati New Yorgis asuvat Syracuse Architecture programmi Manhattani kesklinnas asuvas uues stuudiopiirkonnas. Tutvustati viieaastast stipendiumide algatust üliõpilaskonna mitmekesisuse edendamiseks ning värbati visiite suurematesse suurlinnapiirkondadesse kogu riigis, mis kinnitas seda algatust ja laiendas kooli geograafilist joonist. Õpetamise ja teaduskonna teadustöö toetamiseks loodi partnerlussuhted ülikooli teiste keskustega.

2005. aastal loodi kooli raames UPSTATE: Disaini, teadusuuringute ja kinnisvara keskus linna, ülikoolilinnaku ja piirkonna ressursina, pakkudes vahendit, mille abil arhitektid, õppejõud ja üliõpilased Siracuses tegelikke projekte töötasid. Robbins lahkus dekaanist 2012. aastal ja professor Randall Korman oli ajutine dekaan aastatel 2012–2013. 2013. aastal sai Michael Speaksist kooli kümnes dekaan. Varem oli ta Kentucky ülikooli disainikolledži dekaan ning on ka Los Angeleses Lõuna-California arhitektuuriinstituudi kraadiõppe programmi endine direktor. Disainihariduse õpetlase ja juhina rõhutab Michael uudseid lähenemisviise ja interdistsiplinaarseid seoseid, mis keskenduvad reaalses maailmas probleemide lahendamisele. Syracuses on ta New Yorgis hiljuti asutatud Syracuse ülikooli Fisheri keskuses välja töötanud mitmed töötoad nimega Disain ja poliitika, tutvustanud uusi kraadiõppe programme ning loonud pidevat koostööd Taiwani ja Hongkongi ülikoolide ja valitsusametnikega.

Asukohad

  • Syracuse

    201 Slocum Hall Syracuse , 13244, Syracuse

Küsimused