Keystone logo
Argosy University

Argosy University

Argosy University

Sissejuhatus

Argosy Ülikool pälvinud vahet toetamise üks suurimaid kogukondade kraadiõppurid rahvas on peale selle, tugev bakalaureuse üliõpilaskonna. Juures Argosy Ülikool, Siis on teil võimalus õppida ja kasvada kollegiaalne, toetav akadeemiline keskkond, mis ühendab õpetamise ja praktilise koolituse paindlikkust programmide eesmärk on töötavatele täiskasvanutele. Kell ülikoolilinnakud kogu rahvas ning online, meie kogenud, kirglik õppejõud püüab annaks sul saavutada oma isiklikke ja tööalaseid eesmärke.

Parim Argosy

Argosy Ülikool, me oleme uhked, et toetada üks suurimaid kogukondade kraadiõppurid rahvas samuti aktiivne, edukas bakalaureuse kogukonnas. Kuna üliõpilane, siis saad nautida kollegiaalne, toetav akadeemilist keskkonda, mis rõhutab õpe ja praktika kogu hariduse, äri, tervise ning psühholoogia. Iga meie programmid on mõeldud sisendama teadmisi, eetilisi väärtusi ja suhtlemisoskus kutsepraktika ja edendada väärtusi sotsiaalne vastutus toetav, õppurikesksemaks keskkonna vastastikuse austuse ja akadeemilist.

Matemaatika kogemus Meie andekad õppejõud ja töötajad on pühendunud pakkuma Teile oskusi, juhendamine ja usaldust on vaja areneda oma valitud valdkonnas. Meie teaduskonna usub õppimine on teinud, et nad ei ole lihtsalt loeng-nad tegelevad. Lisaks oma akadeemilist haridust, õppejõud omaenda isikliku ja erialaseid kogemusi, et aidata teil mõista praktilise rakendamise õpinguid.

Paindlik õpe Argosy Ülikool pakub kraadi programmid paindliku õppe vormis, sealhulgas online, õhtul ja nädalavahetusel kursused kõigile ehitatud vastavalt oma hõivatud ajakava. Õpi üks meie 28 campus kohtades üle kogu USA või interaktiivne Interneti klassiruumis, mis on kättesaadavad igal ajal, päeval või öösel. Või ühendada kaks segatud online ja ülikoolilinnakus kogemus, mis vastab teie isiklikele vajadustele.

Isikliku toetust Kuna me usume tõeliseks mõõdupuuks ülikooli ei ole immatrikuleerimise, kuid õpilase edu, saate üks-ühele toetust meie õppejõud ja töötajad registreerimise lõpetamist, kohandada oma täpse vajadustele. Sõpradega on teiste täiskasvanute õpilased, kes nagu sina, soovivad laiendada oma teadmisi, ehitada oma teadmisi ja parandada oma karjääri potentsiaali. Samuti oleme kokku pannud valiku vahendeid, mis aitavad teil mööda teed, sealhulgas online ja ülikoolilinnakus raamatukogud, karjääri teenuste akadeemiline nõustamine, juhendamine, ja palju muud!

Rikkalikest Argosy Ülikool, pakume hariduse ehitatud traditsioon innovatsiooni ja professionaalsust. Ajalugu Argosy University algas septembris 2001, et ühendada kolm eraldi ja eristada akadeemilisi institutsioone - Ameerika koolide Professional Psychology, Ülikooli Sarasota, ja Medical Institute of Minnesota. Nende kombinatsioon koolides loodud unikaalne õppekeskkond, mis jätkub täna meie ülikoolilinnakud ja meie online programmid, kus me ikkagi omaks ettevõtlikkust ja keskenduda teadmisi rakendada kutse maailma.

Asukohad

  • Orange

    Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810, CA 92868, Orange

Küsimused