Keystone logo
Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Arkansas Tech University

Sissejuhatus

Tere tulemast Arkansase Tech Ülikooli

Tech on pühendunud üliõpilaste edule, ligipääsule ja tipptasemele reageerivas ülikoolilinnakukogukonnas, pakkudes võimalusi järk-järguliseks intellektuaalseks arenguks ja kodanikuühiskonnaks. Tehnoloogiliste traditsioonide kasutuselevõtmiseks ja laiendamiseks Tech inspireerib ja annab kodanikele võimaluse saavutada oma eesmärgid, püüdes saavutada Arkansase, rahva ja maailma paranemist.

Asutatud aastal 1909, Arkansase Tech Ülikool On ajaloo rikas ja on praegu üks kiiremini kasvavaid ülikoole riigis. Tech on suurepärane ülikool suurepärases asukohas. Kiirete faktide kohta Techis leidke Tech-At-A-Glance või külastage ülikoolilinnakuid ja me tõestame teile, et pakume maailmatasemel juhiseid, silmapaistvaid rajatisi, üliõpilaste esimest rõhku ja suurt väärtust.

Tech pakub ülikoolilinnakutele piisavalt väikest individuaalset tähelepanu, kuid siiski piisavalt suurt kvaliteetset haridust. Kui te arvate, et meie lõpetamissagedus on riigi, piirkonna ja riigi seas kõrgeim, on selge tehnoloogia just õige suurusega.

Techiga siit püüame aidata oma õpilastel võimalikult hästi. Meie vastuvõtu- ja finantsabi kontorid on valmis aitama teil meie ülikooliga liituda. Techil on isegi rahvusvahelistele üliõpilastele pühendatud büroo.

Me tahame aidata teil oma kolleegiumi kogemustest kõige paremini ära kasutada. Lisateabe saamiseks Techist võite meiega ühineda Campus Tour'iga, külastage meie tulevaste üliõpilaste KKK-d või võtke ühendust meie vastuvõtukeskusega.

Meie missioon

Arkansase Tech Ülikool on pühendunud üliõpilaste edule, ligipääsule ja tipptasemele kui reageeriv ülikoolilinnak Kogukond, mis pakub võimalusi järk-järguliseks intellektuaalseks arenguks ja kodanikuühiskonnaks. Tehnoloogiliste traditsioonide kasutuselevõtmiseks ja laiendamiseks Tech inspireerib ja annab kodanikele võimaluse saavutada oma eesmärgid, püüdes saavutada Arkansase, rahva ja maailma paranemist.

Arkansas Tech numbritega

Kuidas Tech hinnaga?

 • Keskmised uued algkoolide näitajad on 21 järjestikusel aastal kohaliku ja riigi keskmisest kõrgemad
 • 2015. aasta värskete klasside keskmine ACT-skoor on 22,05
 • Kõige taskukohasem valik riigi viiest viiest ülikoolist
 • Tech pakub üle 120 üliõpilasorganisatsiooni

Üliõpilaskond

 • 2015 aasta sügisel oli rekordilise registreerimise 17. aasta järjest

Teaduskond

 • Üle 400 õppejõu
Hr-infographic01
Hr-infographic02
Hr-infographic03

Ülikooli omadused

  Stipendiumid ja rahastamine

  SummaAvalduste vastuvõtu lõppkuupäev
  International Excellence Scholarship9,000 USDMarch 31, 2022
  International Baccalaureate Scholarship5,100 USDMarch 31, 2022

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Russellville

   West O Street,215, 72801, Russellville

   Küsimused