Keystone logo
Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Sissejuhatus

See on AUB.

Koht oma töö kujundamiseks ja ehitamiseks; õppida, jagada, provotseerida ja koostööd teha.

Miks AUB?

Üks ülikoolilinnak. Mitu distsipliini. Piiramatud võimalused.

Oleme loomemajanduse juhtiv kunstiülikool. Me uuendame halastamatult uuendusi, teeme koostööd ja ühendame teid viisil, mis muudab loomingulised talendid karjääriks.

Asume ühes Ühendkuningriigi kaunimatest auhinnatud looduslikest paikadest, kuid tudengid saavad AUB-s õpingute ajal kasutada mitte ainult ilu, rahu ja vaikust; kuna Bournemouthis asub ka üks kiiremini kasvavaid loome- ja digikeskusi Euroopas, kuna selle digitaalsektor toetab enam kui 7500 digitaalset töökohta ja annab Ühendkuningriigi majandusele rohkem kui 340 miljonit naela.

Ja AUB-s ei ole see lihtsalt edukas digitaalne ja loominguline keskkond, mille lõpetate. Olete kohe algusest peale sukeldunud rikkalikku kunstikogukonda. AUB toodab töövalmis lõpetajaid, kellel on silmapaistev töökogemus. Värav loomemajandusse Ühendkuningriigis ja mujal.

164876_300x600pxDrawingstudio.jpg
Õpilaste tugi.

Ülikooli tulek ei tähenda ainult teie kraadi omandamist, vaid ka enda tundmaõppimist. Kuigi teie õppejõud on siin, et aidata teil akadeemilistes õpingutes, on tudengiteenused siin, et hoolitseda kõigi nende eluaspektide eest, mida te AUB -s viibimise ajal edasi õpite.

Pakume täiendavat abi kõigile, kes seda vajavad. Pakume erinevaid eriteenuseid, et hõlbustada õpingute korraldamist.

Leia rohkem.

"Mulle tundus, et saan olla mina ise, sest kõik teised olid nemad ise" Nebras Jamali, BA (Hons) näitleja, vilistlased esinesid BBC saates Our Girl.

164873_block3600x200Students.jpg

Ärge vaadake seda ruumi, taotlege seda.

Sõltuvalt teie olukorrast saate kasutada mitmeid meie bakalaureuseõppe kursusi.

Kui kandideerite Ühendkuningriigist või Kanalisaartelt, peate esitama meile taotluse UCASi kaudu. Kui kandideerite EList või välismaalt, on peale UCAS -i taotlemise saadaval ka muid võimalusi, näiteks otse või agendi kaudu.

Taotlege bakalaureusekraadi kohe.

Magistri- või magistrikraad on võimalus oma saavutustele tugineda ja õppida kõrgtasemel. Meie MA -d süvendavad teie arusaamist teemast; andes teile võimaluse oma tööle kriitiliselt läheneda ja oma praktikat lihvida.

Kandideerige aspirantuurile kohe.

Stipendiumid ja stipendiumid.

Meie eesmärk on mitmekesine üliõpilaskeskkond, millel on Ühendkuningriigi parimad loomingulised anded, ning saadaval on suur hulk stipendiume ja stipendiume. Neid antakse iga kursuse aasta eest, andes teile rahalist tuge kogu meie juures õppimise ajal.

Leia rohkem.

Loominguline ülikoolilinnak.

Meie ülikoolilinnak on elav, hingav ja akadeemiline keskkond loovuseks. See on koht, kus saate hämmastavaid asju juhtuda. Pea pöörleva arhitektuuri taustal olete sarnaselt mõtlevate tegijate ja mõtlejate kogukonnas.

Investeerime suuresti tehnoloogiasse ja ruumidesse, mis varustavad teid eluajal teie valitud valdkonnas, ning soovime, et harjuksite seadmete ja rajatistega, mida reaalses maailmas leiate. Siit ülikoolilinnakust leiate kõik, mida vajate kunstis õitsenguks.

2021. aasta uus AUB avatud uste päev.

Me teame, et kõik ei jõua avatud uste päevale, seega oleme loonud virtuaalse keskuse, mis koondab kogu vajaliku teabe alati, kui seda vajate.

Meie avatud uste päeval saate vaadata otseülekandeid ja salvestatud kursusekõnesid, vestelda praeguste õpilastega, uurida meie 360 virtuaalset ülikoolilinnakut ja palju muud. Meil on kõik vajalik, et otsustada, kas oleme teie jaoks ülikool.

Registreeru kohe.

164874_block1600x200Campus.jpg

Maailma esimene prospekt, mis on üles ehitatud täielikult Instagramile.

Esmakordselt panime oma uue prospekti Instagrami.

Vaadake meie peamist kontot aadressil @aub_prospectus . Sealt saate uurida meie pühendatud kursuste kontosid, juhendeid ja vaadata värskete lõpetajate loodud töid.

Tutvuge meie prospektiga 2022.

Lisateavet leiate meie veebisaidilt.

Avatud uste päevad.

Meie virtuaalsed avatud uste päevad on suurepärane võimalus teil oma kodus mugavalt meiega õppimiseks tunde saada. Teil on võimalus kuulda meie üliõpilastelt ja õppejõududelt, esitada kõik oma põletavad küsimused ja teada saada, milline on teie elu #AUBMAKERina.

Broneeri kohe.

Asukohad

  • Poole

    Wallisdown, BH12 5HH, Poole

Küsimused