Keystone logo
Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Sissejuhatus

Asian Institute of Management (AIM) on rahvusvaheline kõrgkool, mille eesmärk on muuta Aasia ühiskondade kasvu jätkumiseks, arendades professionaalseid, ettevõtlikke ja sotsiaalselt vastutustundlikke juhte. Stephen Zuelligi arendusjuhtimise kõrgkool (ZSDM) on AIMi vastus Aasia arengu säilitamise väljakutsele. Säästva arengu eesmärkide tegevuskava raames teeb kool loovad põhimõttelised arendusjuhid ja -juhid, kes on hästi varustatud jätkusuutliku edu saavutamiseks. ZSDM tegeleb tärkava turumajandusega riikidega, et luua tsiviiljuhtide ja ettevõtete juhtide meeskond, kes on varustatud probleemide lahendamiseks, muutvate agentide ja tõhusate koostööpartneriteks.

82113_82044_Capture.JPG

Aasia on dramaatiliste kontrastide piirkond, mis ühendab idapoolseid traditsioone kiirel lääneosas. Uute sünergiate seas on konkureerivad ideoloogiad.

Selles suure rikkuse ja vaesuse piirkonnas on meie ülesanne anda ettevõtjatele, ettevõtjatele ja arenguhalduritele võimalus jätkata sotsiaalset, poliitilist, tehnoloogilist ja majanduslikku arengut. Selle saavutamiseks on instituut kategooriliselt Aasias, kus on tugev kontsentreeritus Kagu-Aasias ja ASEANi majandusringkonnas.

Meie õppejõud, üliõpilased, õppematerjalid ja teadustöö on peamiselt Aasia. Meie programmid on mõeldud Aasia vajadustele, meie lähenemisviis on kohandatud Aasia juhtimisele ja reageerib omapärastele Aasia probleemidele, kuid seda suurendab ka globaalne perspektiiv.

Õpilased tulevad AIM-ile, kuna Instituudi 40-aastane kogemus teadmiste ja oskuste omandamisel ja suurendamisel, et arendada tundlikkust piirkonna erinevate kultuuride ja veendumuste süsteemide, äristruktuuride, valitsemistavade ja regulatiivsete keskkondade suhtes.

Oleme loonud end esmase inimressursi arendamise allikana erasektori ja avaliku sektori jaoks arenevatel turgudel, eriti Aasias.

Instituudi äri- ja arendustegevuse juhtimine on näiteks järgmine:

EMINENT LEADERSHIP

Meie rahvusvaheline juhatajate nõukogu ja usaldusisikute kogu koosnevad tuntud äriringkondadest ja akadeemikutest, kes jagavad sügavat pühendumust Aasia ja selle inimeste arengule.

MITMEKESISEKS KESKKOND

Meie üliõpilaskond on rahvusvaheliselt ja peamiselt Aasias.

Juurdepääs meie tugevale alumiiniumvõrgule

Meie vilistlased on kõige kõrgemal tasemel eraõiguslikes, avalikes ja mittetulundussektorites kogu Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas ning mujal maailmas.

AKADE JA AJALUGU AJALUGU AINETE TEADMISTE

Meie õppekavad, kursused ja õppematerjalid on välja töötatud nii era- kui ka avalike Aasia ettevõtete tingimuste ja vajaduste jaoks ning neid pakutakse mitte ainult Filipiinidel, vaid ka teistes Aasia riikides.

PRAKTILISELT MÄÄRATUD LÄHENEMISVIIS

Meie akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõudel on laiad piirkondlikud väljavaated ja Aasia juhtimise ja praktikaga seotud teadmised ja kogemused. Meie lähenemisviis on praktikutele orienteeritud ning meie suhted piirkonna organisatsioonidega on meie programmide ja tegevuste arendamise ja tõhustamise seisukohast üliolulised.

Me loome uuenduslikke juhtimisprogramme ja loome suhted peamiste akadeemiliste institutsioonide ja arenguorganisatsioonidega üle kogu maailma.

MÕISTATE LEADERSHIP

Meie uurimiskeskused moodustavad sideme, kus erasektor, valitsus ja kodanikuühiskond ühendavad, ühinevad ja sünergeeruvad. Me toetame piirkonda rahalise toetuse ja juhtimis- ja äriringkondade osalemise kaudu AIMi õpetamis- ja teadustegevuses.

PRAKTILINE ÕPPIMINE KASUTAJATE UURINGU MEETODIGA

Meie programmid on mõeldud praktiliseks rakendamiseks reaalses maailmas. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutame juhtumite meetodit kui õpetamise ja õppimise peamist moodust. Selle meetodi kohaselt, mida kohandati Harvardi ärikooli enda süsteemist, analüüsivad õpilased oma analüütilist, otsuste tegemise ja suhtlemisoskusid tegelike äri stsenaariumide abil.

See meetod julgustab ka klassikaaslaste vahel elavat arutelu, mille tulemuseks on tugev ja dünaamiline õpikeskkond.

ÕPILISED TEAMED

Selleks, et edendada koostööd õppimist ja juhtimist ning edendada kooli mitmekultuurilist eetust üliõpilaste seas, nimetame need igaühele "õppimismeeskonnale" või "grupeerime". Need meeskonnad annavad õpilastele mitmekülgse õpikeskkonna ja annavad kõigile võimaluse kogemused ja mitmekülgsed perspektiivid.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Makati

    Paseo de Roxas,123, 1229, Makati

Küsimused