Keystone logo
Asian International College

Asian International College

Asian International College

Sissejuhatus

Asian International College (AIC) püüab luua ühendust maailmakodanike kogukonnaga, kellel on ühine lähenemine õppimisele ja kes on huvitatud olema tänapäeva teadmistepõhise majanduse juhid, et olla tulevikuks valmis. Õpilased liituvad AIC programmidega mitte ainult selleks, et neid „õpetada“, vaid ka mõtlema, osalema ja looma.

Miks valida AIC

Singapuri ühe juhtiva alusharidusinstituudina pakume erinevaid akrediteeritud sertifikaatide ja diplomiprogramme nii inglise kui ka mandariini keeles, mis valmistavad õpetajaid ette hoogsaks karjääriks alushariduse ja hariduse alal (ECCE).

Keskendume väikelapsehariduse spetsialistide kire sütitamisele ning teadmiste ja oskuste süvendamisele. Meie sertifikaadi- ja diplomiprogrammid ulatuvad tavapärastest lähenemisviisidest kaugemale. Kaasaegse pedagoogika kaudu ühendame teooria ja praktilised kogemused tõeliselt globaalses keskkonnas, võimaldades meie õpilastel sukelduda parimatesse tavadesse kogu maailmast.

Meie kõrgete standardite tõestuseks Asian International College JobsCentral Learning Rankings and Survey 2012 parima 30 parima eelistatud eraõppeasutuse - OVERALL - hulka.

Akrediteerimine

Varase lapseea arengu agentuur (ECDA) on autonoomne asutus, mida ühiselt jälgivad haridusministeerium (MOE) ning sotsiaal- ja perearengu ministeerium (MSF) ning mis on Singapuri väikelapse sektori reguleeriv ja arendav agentuur. . ECDA on akrediteerinud alljärgnevad varase lapsepõlve programmid:

 • WSQ kõrgemad sertifikaadid imikuhoolduses (inglise ja hiina keeles)
 • WSQ täiendavad sertifikaadid esimestel aastatel (inglise keeles)
 • WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse alal (inglise ja hiina keel)*
 • WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse õpetamise alal (inglise ja hiina keel)

*WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse alal (inglise ja hiina keel) on õpetamisprogramm.

Kõik meie WSQ sertifikaatide ja diplomite valikud on välja töötatud vastavalt alushariduse ja hariduse oskuste raamistikule, mis on võtmealgatus Skills Future Singapore (SSG) ja Workforce Singapore (WSG) all. Oskuste raamistiku põhijooneks on varasema õppimise ja töökohal omandatud pädevuse tunnustamine. Rahastamistoetust antakse igale üksikisikule (Singapur ja PR), kes on huvitatud ECCE sektoriga liitumisest või praegu selles sektoris.

Rikastav õpikogemus

Meie programme edastatakse kas näost-näkku klassisessioonide või mõlema või hübriidrežiimide kombinatsiooni kaudu, et parandada õpilase õpikogemust.

Tunnitunnid on planeeritud peaaegu igapäevaselt (olenevalt programmist või moodulist) kas päeval või õhtul, et see sobiks erineva taustaga õppijatele. Need sessioonid on kavandatud interaktiivsete õppetegevuste ümber ja õpilasi hinnatakse mitmesuguste meetodite abil, sealhulgas rollimängude, esitluste, grupiarutelude või projektitöö abil, et näidata oma õppimist.

Meie eksklusiivne partnerlus nelja Singapuri juhtiva kaubamärgiga alushariduses - Brighton Montessori; Visiooni õppimine; Odüsseia, ülemaailmne eelkool; ja Pat's Schoolhouse-pakub meie õpilastele hindamatut kokkupuudet tööstuse parimate tavade ja tipptasemel pedagoogikaga. Õppijate kogemuste rikastamiseks toetame oma õpilasi asjakohaste praktikakohtade, karjäärinõustamise ja tööpraktikaga.

Rõhk kvaliteedil ja õpilaste rahulolul

Teie õpiedu ja kogemused on meie prioriteedid. Püüame pideva täiustamise ja tipptaseme poole, et saaksite meilt parimat. Me kaasame oma õpilasi regulaarselt tagasiside saamiseks, et tagada meie programmide ajakohasus ja asjakohasus.

Meie programmid pakub pühendunud meeskond täistööajaga ja täiendusõppejõududest, kellel on suurepärane akadeemiline taust ja põhjalikud tööstuskogemused. Meie õppejõud lähevad kaugemale õpetamisest; nad tegutsevad treenerite ja juhendajatena, et aidata meie õppijatel oma potentsiaali täiel määral realiseerida.

Tööalase suutlikkuse oskused

AIC -s oleme alati valmis aitama oma lõpetajaid tööjõuks ette valmistada. Korraldame selliseid tegevusi nagu karjäärimessid ja pakume tööd suunamise teenuseid, mille eesmärk on sobitada lõpetajad tulevaste tööandjatega.

Strateegiline asukoht

AIC -s oleme alati valmis aitama oma lõpetajaid tööjõuks ette valmistada. Korraldame selliseid tegevusi nagu karjäärimessid ja pakume tööd suunamise teenuseid, mille eesmärk on sobitada lõpetajad tulevaste tööandjatega.

Asukohad

 • Singapore

  11, Eunos Road 8, #04-01 Lifelong Learning Institute, , Singapore

 • Singapore

  Singapore, Singapur

  Küsimused