Keystone logo
Asian International College

Asian International College

Asian International College

Sissejuhatus

Asian International College (AIC) püüab luua ühendust maailmakodanike kogukonnaga, kellel on ühine lähenemine õppimisele ja kes on huvitatud olema tänapäeva teadmistepõhise majanduse juhid, et olla tulevikuks valmis. Õpilased liituvad AIC programmidega mitte ainult selleks, et neid „õpetada“, vaid ka mõtlema, osalema ja looma.

Miks valida AIC

Singapuri ühe juhtiva alusharidusinstituudina pakume erinevaid akrediteeritud sertifikaatide ja diplomiprogramme nii inglise kui ka mandariini keeles, mis valmistavad õpetajaid ette hoogsaks karjääriks alushariduse ja hariduse alal (ECCE).

Keskendume väikelapsehariduse spetsialistide kire sütitamisele ning teadmiste ja oskuste süvendamisele. Meie sertifikaadi- ja diplomiprogrammid ulatuvad tavapärastest lähenemisviisidest kaugemale. Kaasaegse pedagoogika kaudu ühendame teooria ja praktilised kogemused tõeliselt globaalses keskkonnas, võimaldades meie õpilastel sukelduda parimatesse tavadesse kogu maailmast.

Meie kõrgete standardite tõestuseks Asian International College JobsCentral Learning Rankings and Survey 2012 parima 30 parima eelistatud eraõppeasutuse - OVERALL - hulka.

Akrediteerimine

Varase lapseea arengu agentuur (ECDA) on autonoomne asutus, mida ühiselt jälgivad haridusministeerium (MOE) ning sotsiaal- ja perearengu ministeerium (MSF) ning mis on Singapuri väikelapse sektori reguleeriv ja arendav agentuur. . ECDA on akrediteerinud alljärgnevad varase lapsepõlve programmid:

 • WSQ kõrgemad sertifikaadid imikuhoolduses (inglise ja hiina keeles)
 • WSQ täiendavad sertifikaadid esimestel aastatel (inglise keeles)
 • WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse alal (inglise ja hiina keel)*
 • WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse õpetamise alal (inglise ja hiina keel)

*WSQ kutsetunnistus alushariduse ja hariduse alal (inglise ja hiina keel) on õpetamisprogramm.

Kõik meie WSQ sertifikaatide ja diplomite valikud on välja töötatud vastavalt alushariduse ja hariduse oskuste raamistikule, mis on võtmealgatus Skills Future Singapore (SSG) ja Workforce Singapore (WSG) all. Oskuste raamistiku põhijooneks on varasema õppimise ja töökohal omandatud pädevuse tunnustamine. Rahastamistoetust antakse igale üksikisikule (Singapur ja PR), kes on huvitatud ECCE sektoriga liitumisest või praegu selles sektoris.

Rikastav õpikogemus

Meie programme edastatakse kas näost-näkku klassisessioonide või mõlema või hübriidrežiimide kombinatsiooni kaudu, et parandada õpilase õpikogemust.

Tunnitunnid on planeeritud peaaegu igapäevaselt (olenevalt programmist või moodulist) kas päeval või õhtul, et see sobiks erineva taustaga õppijatele. Need sessioonid on kavandatud interaktiivsete õppetegevuste ümber ja õpilasi hinnatakse mitmesuguste meetodite abil, sealhulgas rollimängude, esitluste, grupiarutelude või projektitöö abil, et näidata oma õppimist.

Meie eksklusiivne partnerlus nelja Singapuri juhtiva kaubamärgiga alushariduses - Brighton Montessori; Visiooni õppimine; Odüsseia, ülemaailmne eelkool; ja Pat's Schoolhouse-pakub meie õpilastele hindamatut kokkupuudet tööstuse parimate tavade ja tipptasemel pedagoogikaga. Õppijate kogemuste rikastamiseks toetame oma õpilasi asjakohaste praktikakohtade, karjäärinõustamise ja tööpraktikaga.

Rõhk kvaliteedil ja õpilaste rahulolul

Teie õpiedu ja kogemused on meie prioriteedid. Püüame pideva täiustamise ja tipptaseme poole, et saaksite meilt parimat. Me kaasame oma õpilasi regulaarselt tagasiside saamiseks, et tagada meie programmide ajakohasus ja asjakohasus.

Meie programmid pakub pühendunud meeskond täistööajaga ja täiendusõppejõududest, kellel on suurepärane akadeemiline taust ja põhjalikud tööstuskogemused. Meie õppejõud lähevad kaugemale õpetamisest; nad tegutsevad treenerite ja juhendajatena, et aidata meie õppijatel oma potentsiaali täiel määral realiseerida.

Tööalase suutlikkuse oskused

AIC -s oleme alati valmis aitama oma lõpetajaid tööjõuks ette valmistada. Korraldame selliseid tegevusi nagu karjäärimessid ja pakume tööd suunamise teenuseid, mille eesmärk on sobitada lõpetajad tulevaste tööandjatega.

Strateegiline asukoht

AIC -s oleme alati valmis aitama oma lõpetajaid tööjõuks ette valmistada. Korraldame selliseid tegevusi nagu karjäärimessid ja pakume tööd suunamise teenuseid, mille eesmärk on sobitada lõpetajad tulevaste tööandjatega.

Ülikooli omadused

Soodus õhkkond õppimiseks ja suhtlemiseks

SkillsFuture Singapore (SSG) asutas Singapuris kaks ülikoolilinnakut tööjõu täiendõppeks ja koolituseks. Need ülikoolilinnakud koondavad erinevate tööstusharude parimaid pakkujaid, et olla tööjõu jaoks värav, et pääseda juurde paljudele nõutavatele haridusvõimalustele. Asian International College valiti üheks pakkujaks, mis asub idalinnas – Elukestva Õppe Instituut.

Paya Lebar Centralis (Eunos Road 8) asuv ülikoolilinnak on mugavalt ligipääsetav Paya Lebar Interchange MRT jaama, avalike busside, peamiste kiirteede (PIE ja ECP) ja teede (Sims Avenue, Paya Lebar Road ja Changi Road) kaudu. Ühendatud ülikoolilinnaku keskkond on loodud õppijaid silmas pidades ning see pakub õppimiseks ja suhtlemiseks soodsat õhkkonda. Õpilased naudivad kaasaegseid ja hästi varustatud vahendeid, sealhulgas raamatukogus olevaid arvuteid ja laenutatavaid sülearvuteid, mis toetavad terviklikult õpilaste õppimisvajadusi.

  Sisseastumised

  Kuidas kandideerida

  1. samm: sisseastumistingimused

  Täitke teid huvitava programmi sisseastumistingimused.

  2. samm: täitke kõik asjakohased vormid

  3. samm: esitage järgmised tõendavad dokumendid

  • 1 koopia taotleja NRIC-ist
  • Vastavad haridust tõendavad dokumendid ja ärakirjad

  *Märkus. Kõik dokumendid võivad olla originaaldokumendid või tõestatud koopiad. Kui dokumendid ei ole inglise keeles, tuleb lisada ametlikud tõlked, kui ei ole sätestatud teisiti.

  4. samm: saatke meile oma taotlus

  Asian International College esitama taotlusvormi ja nõutavad dokumendid koos kandideerimistasuga:

  11, Eunose tee 8, #04-01
  Elukestva Õppe Instituut
  Singapur 408601

  *Märkus: veenduge, et teie taotlusvormid ja kõik asjakohased dokumendid jõuaksid meieni vähemalt 6 nädalat enne kursuse algust.

  5. samm: AIC kinnitus

  Edukaid taotlejaid teavitatakse posti teel ja nad saavad AIC-lt tingimusliku pakkumise kirja.

  6. samm: pakkumise vastuvõtmine

  Kui otsustate meie pakkumise vastu võtta, allkirjastage pakkumiskiri ja üliõpilasleping ning vajaduse korral peate tasuma esimese osamakse.

  Asukohad

  • Singapore

   11, Eunos Road 8, #04-01 Lifelong Learning Institute, , Singapore

  • Singapore

   Singapore, Singapur

   Küsimused